Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Ayçin Akyol İki Yıl Daha Galatasaray'da2024

Ayçin Akyol İki Yıl Daha Galatasaray’da

Ayçin Akyol iki yıl daha Galatasaray Daikin forması giyecek. Ayçin Akyol ile Galatasaray Daikin arasındaki sözleşme yenilendi. 2022 yılından bu yana Galatasaray Daikin’de forma giyen orta oyuncu Ayçin Akyol, takımı ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park’ta gerçekleşen imza töreninin ardından milli voleybolcu Ayçin Akyol, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek ile bir araya geldi. Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, Galatasaray Yönetim Kurulu Sözcüsü Rıza Tevfik Morova ve oyuncu İlkin Aydın, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Spor Kulübü Başkası Dursun Aydın Özbek, “İnşallah Olimpiyatlar’da  Ayçin’i izleyeceğiz.” dedi.

“Ayçin, Galatasaray sevgisini ve Galatasaray vizyonunu çok iyi ifade etti. Ben çok memnunum. Kadın Voleybol Takımımıza büyük katkı veren milli sporcumuz. Bu mukavele hem kendisi için hem kulüp için hayırlı olsun. Başarılarının devamını diliyorum. İnşallah Olimpiyatlar’da da Ayçin’i izleyeceğiz. Galatasaray’ın gururudur. Kendisine aynı şekilde Galatasaray sevgisiyle devam etmesini, milli takıma da büyük katkı vermesini istiyorum. Kendisine başarılar diliyorum.”

Ayçin Akyol: “Bizi sevenleri üzmeyelim baba.”

Galatasaray Daikin ile 2 yıllık sözleşmeye imza atan Ayçin Akyol ise; “Öncelikle bu muhteşem camianın bir parçası olmaktan gurur duyduğumu ifade etmek isterim. İlklerin ve enlerin kulübü Galatasaray ile hikayeme devam ettiğim için çok mutluyum. Kulübümüzün tüm fertlerine ve taraftarlarımıza bana duydukları güven için çok teşekkür ederim. Bu güveni boşa çıkarmamak, aslanlar gibi sahada mücadelemi vermek için buradayım. Galatasaray benim için sadece bir spor kulübü değil, aynı zamanda bir tutku, sevda, çocukluk aşkımsın diyen milyonların armasını göğsümde taşımak benim için büyük bir onur. En özel parantezi her koşulda, her an her yerde destekleyen cefakâr Galatasaray taraftarı hak ediyor. Sizin coşkunuz, sevginiz ve desteğiniz bizim en büyük gücümüz. Aslanlar gibi savaşarak sizlerle birlikte başarmak, gelecekteki tüm zaferleri sizinle coşkuyla kutlamak istiyorum. Bu sözleşmemizin de Galatasaray camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Son olarak ‘Bizi sevenleri üzmeyelim baba…’ demek istiyorum.” dedi.

Ayçin Akyol İki Yıl Daha Galatasaray'da1

Ayçin Akyol İki Yıl Daha Galatasaray'da3

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir