Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
CEV Şampiyonlar Ligi ve CEV Kupası'nda 2. Maçlar Başlıyor

CEV Şampiyonlar Ligi ve CEV Kupası’nda 2. Maçlar Başlıyor

VakıfBank, THY, Eczacıbaşı Dynavit ve Fenerbahçe Opet Sahada Olacak

VakıfBank, THY, Eczacıbaşı ve Fenerbahçe, Avrupa maceralarına devam etmek için ikinci maçlarını gerçekleştirecekler. 2023 CEV Şampiyonlar Ligi ve CEV Kupası’nda ülkemizi temsil eden kulüplerimiz, 21-23 Mart 2023 tarihlerinde Avrupa Kupaları’nda yeniden sahada olarak Yarı Final ve Final’e yükselebilmek için mücadele edecekler. İşte temsilcilerimizin maç programı:

  • 21 Mart 2023 Salı günü VakıfBank, Vero Volley Milano (ITA) ile CEV Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 2. Maçı için karşı karşıya gelecek. Maç 22.00’da başlayacak ve Tivibu Spor’dan canlı yayınlanacak.
  • 22 Mart 2023 Çarşamba günü Türk Hava Yolları, CEV Kupası Yarı Final 2. Maçı’nda Savino Del Bene Scandicci (ITA) ile mücadele edecek. Maç, 19.00’da başlayacak ve TRT Spor Yıldız’dan canlı yayınlanacak.
  • 23 Mart 2023 Perşembe günü Eczacıbaşı Dynavit, Developres Rzeszow (POL) ile CEV Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 2. Maçı için karşı karşıya gelecek. Maç, 19.00’da başlayacak ve Redbull TV’den canlı yayınlanacak.
  • Aynı gün, Fenerbahçe Opet ise A.Carraro Imoco Conegliano (ITA) ile CEV Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 2. Maçı’nda mücadele edecek. Maç, 22.30’da başlayacak ve Tivibu Spor’dan canlı yayınlanacak.

Temsilcilerimiz, bu maçlarla birlikte ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için mücadele edecek. Spor severler, tüm maçları canlı yayınlarıyla takip edebilecekler.

CEV Şampiyonlar Ligi ve CEV Kupası'nda 2. Maçlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir