Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Çukurova Haklarını Zeren Spor'a Devretti

Çukurova Haklarını Zeren Spor’a Devretti

Çukurova haklarını Zeren Spor’a devretti. Vodafone Sultanlar Ligi’nin Adana ekibi olan Çukurova Belediyesi Spor Kulübü, 2023-2024 Sezonu Lig Etabı’nı 11. sırada tamamladı. Çukurova Belediyesi, Voleybolun Sesi Özel Haberi’ne göre tüm haklarını Zerenspor’a devredecek.

Ankara Zeren Spor’la Yeniden Sultanlar Ligi’nde

PTT ve Karayolları’nın Lig Etabı’nda tutunamamasının ardından, Sultanlar Ligi’nde önümüzdeki sezonda mücadele edecek olan tek ekip, Ankara’dan Zerenspor oldu.

Yatırımı ve kadro planlaması ile Sultanlar Ligi’nin flaş takımı olmayı hedefleyen Başkent ekibi, yeni sezon transferlerini önümüzdeki günlerde açıklayacak.

Sultanlar Ligi’nin bir alt ligi olan KFC Kadınlar 1. Ligi’nde aldığı 59 puanla sezonu 21 maçta, 20 galibiyet ile tamamlayan Zerenspor’a Sultanlar Ligi‘nde başarılar dileriz.

Çukurova Haklarını Zeren Spor'a Devretti 1

Ankara ekibi, başantrenörlük görevi için ise Stevan Ljubičić ile anlaşma sağladı. Son üç sezondur Romanya Kadınlar Voleybol Ligi ekiplerinden CSM Volei Alba-Blaj’ın başantrenörlüğünü üstlenen Stevan Ljubičić, yeni sezonda Zeren Spor’u çalıştıracak.

Kaynak: Voleybolun Sesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir