Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Davide Mazzanti ve Paola Egonu Karşı Karşıya2024

Davide Mazzanti ve Paola Egonu Karşı Karşıya

Davide Mazzanti ve Paola Egonu, 07 Ocak 2024 saat 21:30’da İtalya Serie A1 Voleybol Ligi’nde oynanacak maç ile karşı karşıya gelecek. İtalya Voleybol Kadınlar Milli Takımı’nın eski başantrenörü Davide Mazzanti, başantrenörlüğünü yaptığı yeni takımı Trentino ile Vero Volley Milano karşısında mücadele edecek.

Davide Mazzanti‘nin kısa bir süre önce kulüp antrenörlüğü kariyerine İtalya’nın Serie A1 Voleybol Ligi’nde mücadele eden ve şu anda son sırada bulunan Trentino ile geri döndüğünü öğrenmiştik. Yarın akşamki mücadelede ligin ikinci sırasında bulunan ve şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olan Paola Egonulu Vero Volley Milano’nun ev sahipliğindeki Allianz Cloud’da iki takım karşı karşıya gelecek.

Mazzanti’nin liderliğindeki Trentino ekibi, bu zor maça hazırlanmak için 2 Ocak Salı günü çalışmalara başladı. Çapraz Valentino Zago ve pasör Martina Stocco sakatlıkları nedeniyle kadro dışı kalırken; diz sakatlığı nedeniyle uzun bir süredir sahalardan uzak kalan orta oyuncu Madeleine Gates, Milano maçında forma giyebilecek. 

Trentino Başantrenörü Davide Mazzanti: “Sahalara geri dönüp bu grupla ve bu kulüple bu yolculuğa başlamak benim için güzel olacak.”

Bu zorlu maç hakkında Mazzanti; Pazar günü bizi çok zorlu bir maç bekliyor; onlarla rekabet edebilmek için top değişimimizi yüksek seviyede tutmamız gerekecek” diyor. “Antrenmanlarda üzerinde çalıştığımız bir diğer husus ise kendimizi hatalara kaptırmak değil, oyunun kalitesini anında bulabilmektir. Sahalara geri dönüp bu grupla ve bu kulüple bu yolculuğa başlamak benim için güzel olacak.”

Mazzanti ve Egonu Karşı Karşıya1

Mazzanti ve Egonu Karsi Karsiya2

Mazzanti ve Egonu Karsi Karsiya3

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir