Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Dehri Can Dehrioğlu Galatasaray HDI Sigorta

Dehri Can Dehrioğlu Galatasaray HDI Sigorta’da

Dehri Can Dehrioğlu Yardımcı Antrenör Olarak Galatasaray HDI Sigorta Ekibe Dahil Oldu

2022/2023 sezonu için hazırlıklarını sürdüren Galatasaray HDI Sigorta, teknik ekibe Dehri Can Dehrioğlu’nu Yardımcı Antrenör olarak dahil etti. Misli.com Sultanlar Ligi‘nin önümüzdeki sezonunda Galatasaray HDI Sigorta ile birlikte mücadele edecek olan Dehrioğlu’na başarılar diliyoruz.

Dehri Can Dehrioğlu Kimdir?

Dehri Can Dehrioğlu

Dehri Can Dehrioğlu 1988 yılında İstanbul’da doğdu. Arçelik, Maltepe Üniversitesi Marmara Koleji, Beşiktaş ve istanbul Büyüksehir Belediye Spor takımlarinda voleybol oynadı. Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur.

Dehri Can Dehrioğlu Kariyeri

2009 yılından 2017 yılına kadar VakıfBank Spor Kulübü teknik kadrosunda altyapı ve spor okulu antrenörlüğü ve A takımının istatistik antrenörlüğünü yaptı. 2014 yılından sonra ise VakıfBank A Kadın
Voleybol Takımı’nin yardımcı antrenörlüğünü yaptı. 2017/18 sezonunda Janponya’da Denso Airybees ekibinin yardımcı antrenörlüğünü yaptı. 2018/19 VakıfBank’a yardımcı antrenör olarak geri döndü. Ardından bir sezon AtlasGlobal Yeşilyurt’ta başantrenörlük görevi yapan Dehrioğlu, 2020/21 – 2021/22 sezonunda ise Nilüfer Belediyespor’da başantrenörlük görevini üstlendi. Edremit Belediye Spor Altınoluk’ta başantrenörlük yaptı.

VakıfBank ile birlikte Türkiye’de; dört lig şampiyonluğu, iki Kupa Voley, üc Şampiyonlar Kupası, Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde ise; iki altın, iki gümüş, bir bronz, Dünya Kulüpler Şampiyonasında; bir altın, bir gümüş, bir bronz madalyanın sahibi oldu.

Tüm bunların yanında A Milli Kadın Voleybol Takımı’nda da yardımcı antrenör olarak görev yaptı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir