Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Derbi Öncesi Galatasaray HDİ Sigorta'da Eksikler Arttı

Derbi Öncesi Galatasaray HDİ Sigorta’da Eksikler Arttı

Galatasaray HDİ Sigorta’da Vakıfbank Derbisine Eksik Çıkıyor

misli.com Sultanlar Ligi 10. haftanın açılış maçı olan Galatasaray HDİ Sigorta-Vakıfbank derbisine eksik çıkan taraf Galatasaray HDİ Sigorta olacak. Derbi öncesi Galatasaray HDİ Sigorta’da grip salgını takım kaptanı Gizem Güreşen, Mina Popović ve antrenör Dehri Can Dehrioğlu’nu etkilemiş görünüyor. Maça çıkamayacaklarını bildiren Galatasaray HDİ Sigorta, eksik bir şekilde mücadele etmek zorunda kalacak.

Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda gerçekleştirilecek olan Galatasaray HDİ Sigorta-Vakıfbank derbisi Misli TV ve GS TV üzerinden canlı olarak 10 Aralık 2022 saat 14.00’te yayınlanacak. 

Galatasaray Sultanlar Ligi 9. hafta deplasmanda oynadığı Sarıyer Belediye maçını 3-1 kazanmıştı. Galatasaray HDI Sigorta, bu galibiyetle birlikte 18 puanla ligde beşinci sırada yer alıyor.

Vakıfbank ise 9. haftayı evinde ağırladığı PTT’yi 3-0 mağlup etti. Vakıfbank bu galibiyetle birlikte 24 puana ulaştı ve ligin ikinci sırasında yer alıyor.

Hakemler Seçkin Yener ve Mehmet Gül’ün yönetiminde gerçekleşecek olan haftanın derbisi hem GS TV hem de Misli TV üzerinden naklen yayınlanacak.

Galatasaray HDİ Sigorta Vakıfbank Derbisi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir