Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Ebrar Karakurt'lu Lokomotiv Kaliningrad, Çeyrek Final Maçında 3-2 Mağlup24

Ebrar Karakurt’lu Lokomotiv Kaliningrad, Çeyrek Final Maçında 3-2 Mağlup

Milli voleybolcumuz Ebrar Karakurt’un Rus Ligi’nde formasını giydiği Lokomotiv Kaliningrad, Play-Off Çeyrek Final mücadelesinde Proton-Saratov ile karşılaştı. 27 Mart günü gerçekleştirilen karşılaşmadan Kaliningrad; 16-25, 17-25, 25-22, 25-14, 12-15’lik set skorlarıyla mağlup ayrıldı.

Ebrar Karakurt'lu Lokomotiv Kaliningrad, Çeyrek Final Maçında 3-2 Mağlup1

24 yaşındaki milli voleybolcumuz Ebrar Karakurt’un sezon başından beri formasını terlettiği Lokomotiv Kaliningrad, ev sahipliğini yaptığı Rus Ligi Play-Off’larının Yarı Final Etabı’nın ilk maçında 3-2 mağlup oldu. Maçta beş set boyunca mücadele eden Karakurt, %45 hücum performansıyla takımı için toplam 25 sayı üretti.

Kaliningrad ve Saratov, Play-Off mücadelesinde Yarı Final’e yükselmek için 30 Mart’ta tekrar karşılaşacak. Saratov’un ev sahipliğini yapacağı ikinci maçta galip gelmesi durumunda Play-Off’larda bir üst tura yükselecek. Öte yandan Kaliningrad’ın yarı finale yükselebilmesi için 30 Mart’taki mücadeleyi kazanıp Play-Off Çeyrek Final mücadelesini üçüncü maça taşıyarak son maçta da galip gelmesi gerekiyor.

Ebrar Karakurt'lu Lokomotiv Kaliningrad, Çeyrek Final Maçında 3-2 Mağlup2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir