Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Eczacıbaşı, 2-0'dan Döndü 5 Setlik Play-Off Maçını Kazandı

Eczacıbaşı, 2-0’dan Döndü 5 Setlik Play-Off Maçını Kazandı

Türk Hava Yolları – Eczacıbaşı Dynavit Play-Off Mücadelesinde Sahada

Eczacıbaşı Dynavit Play-Off 3 Mayıs 2023Eczacıbaşı Dynavit, Play-Off mücadelesinde Türk Hava Yolları’na konuk oldu. 5 set süren mücadeleyi 2-0’dan geri gelerek kazanan Eczacıbaşı Dynavit oldu. İlk 2 sette oyuna bir türlü giremeyen Eczacıbaşı, 3. set ile birlikte maça dahil oldu ve Türk Hava Yolları maçını, 27-25, 25-22, 15-25, 16-25 ve 6-15’lik setlerin ardından 3-2 kazanarak noktaladı. Müthiş bir geri dönüş ile Eczacıbaşı Dynavit’in galibiyete uzandığını gördüğümüz mücadele 1 saat 59 dakika sürdü.

Rövanş mücadelesi 5 Mayıs 2023 saat 16.00’da yine Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda gerçekleştirilecek. Aynı zamanda TRT Spor Yıldız’dan canlı olarak yayınlanacak.

Misli.com Sultanlar Ligi’nde normal sezonu hiç mağlubiyet almadan tamamlayan Eczacıbaşı Dynavit, Play-off’un ilk aşamasında 3 Mayıs 2023 Çarşamba günü Türk Hava Yolları ile mücadele etti. Karşılaşma, saat 16.00’da İstanbul’daki Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda düzenlendi.

Eczacıbaşı Dynavit ile Türk Hava Yolları arasındaki çekişmeli maç, saat 16.00’da TRT Spor 2 ve TRT Spor Yıldız kanallarında canlı olarak ekranlara geldi.

Son 26 haftada 26 galibiyet elde ederek ligin normal sezonunu başarıyla tamamlayan Eczacıbaşı Dynavit, Play-off’larda mücadele etme hakkını kazandı ve adını yenilgisiz takımlar arasına yazdırdı. Eczacıbaşı Dynavit, aynı zamanda Misli.com Sultanlar Ligi’nde normal sezonu en yakın rakibine göre 8 puan farkla lider tamamlamıştı.

Türk Hava Yolları – Eczacıbaşı Dynavit 3 Mayıs 2023 Sultanlar Ligi – Playoff İstatistikleri

Misli.com Sultanlar Ligi’nde normal sezonun tamamlanmasıyla birlikte Play-Off heyecanı başladı. 1-4 eşlemesinde karşı karşı gelen Türk Hava Yolları ve Eczacıbaşı Dynavit mücadelesinin istatistikleri aşağıda yer alıyor.Türk Hava Yolları – Eczacıbaşı Dynavit 3 Mayıs 2023 Sultanlar Ligi - Playoff İstatistikleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir