Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Eczacıbaşı Adana Deplasmanında2024

Eczacıbaşı Adana Deplasmanında

Eczacıbaşı Dynavit, 2023-2024 sezonu Vodafone Sultanlar Ligi 17. Hafta mücadelesinde deplasmanda Adana ekibi Çukurova Belediyespor’un konuğu oluyor.

Eczacıbaşı, karşılaşma öncesi gününü tek antrenman ile bitirerek 17. Hafta deplasman karşılaşmasında konuk oldukları Adana’ya doğru yola çıktılar.

Adana Deplasmanı Öncesi Başantrenör Ferhat Akbaş Görüşlerini Paylaştı

Çukurova Belediyespor deplasmanı öncesinde değerlendirmelerde bulunan Eczacıbaşı başantrenörü Ferhat Akbaş, “Art arda zorlu deplasman maçları oynayacağımız bir sürece giriyoruz. Oyunumuzu ileri taşımak ve iyi sonuçlar almak için çalıştığımız bir dönemdeyiz. İlk deplasmanımız Adana’da olacak. İyi voleybol oynayan bir ekiple karşılaşacağız. Rakibimize saygı duyuyoruz ve kazanmak için mücadele edeceğiz dedi.

Eczacıbaşı Smaçörlerinden Yaprak Erkek: “Her zaman deplasman maçları daha zorludur.”

Adana deplasmanı öncesi görüşlerini aktaran bir başka isim Eczacıbaşı smaçörlerinden Yaprak Erkek oldu: “Hem Ligde hem de Şampiyonlar Ligi’nde yoğun bir maç programı bizi bekliyor olacak. Maçlarda en iyi performansımızı ortaya koyabilmek için takım olarak çok çalışıyoruz. Önümüzdeki maçımız deplasmanda ve her zaman deplasman maçları daha zorludur. İyi bir atmosfer ve takım oyunuyla Adana’dan galibiyetle dönmek istiyoruz.”

Sultanlar Ligi 17. Hafta mücadelesinde Eczacıbaşı Dynavit’in deplasmanda Çukurova Belediyespor karşılaşması, 24 Ocak Çarşamba günü, saat 17:30’da Adana Aski Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. Karşılaşma TVF Voleybol TV ekranlarından voleybolseverlerce takip edilebilecek.

Eczacıbaşı Adana Deplasmanında1

Eczacıbaşı Adana Deplasmanında2

Eczacıbaşı Adana Deplasmanında3

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir