Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Eczacıbaşı Dynavit

Eczacıbaşı Dynavit Yeni Sezon 2022/23

Eczacıbaşı Dynavit İç Dış Transfeleri

Eczacıbaşı Dynavit yeni sezon iç transfer olarak 2016/17 sezonundan beri libero forması giyen Simge Şebnem Aköz, 2017/18 sezonundan beri orta oyuncu mevkiinde oynayan Beyza Arıcı ve 2020/21 sezonundan bu yana  pasör mevkiinde görev alan Elif Şahin ile dört yıldır Eczacıbaşı forması terleten kardeşi smaçör Saliha Şahin 2024/25 sezonuna kadar sözleşme yeniledi.

Eczacıbaşı Dynavit Yeni Sezon

Eczacıbaşı Dynavit Yeni Sezon İç Transfer Duyurularını Şu Sözlerle Yaptı

Simge Aköz:

Enerjisiyle, hırsıyla ve en önemlisi bitmek bilmeyen gülümsemesiyle…6 sezondur formamızı gururla, ilk günkü heyecanıyla, renklerimize daha çok sarılarak, bağlanarak yaşayan kaptanlarımızdan Simge Aköz ile sözleşmemizi 2025’e kadar uzattık!

Beyza Arıcı:

2021 yılında yine, yeniden demiştik. Kaldığımız yerden devam ediyoruz… Yine, yeniden, daha güçlü, ilk gün gibi… 5 sezondur turuncu beyaz renklere olan bağlılığı, çalışma disiplini ve tutkusuyla formamızı taşıyan oyuncumuz Beyza Arıcı ile sözleşmemizi 2025’e kadar uzattık!

Elif Şahin:

Upuzun bir yolun çok başındayız ve geleceğimiz çok rahat, çok profesyonel… Heyecanıyla, hissettiği aidiyet duygusuyla… Dünümüz bugünümüz demiştik, bugünümüz çok güzel.
2019 yılından bu yana ailemizin bir parçası olan oyuncumuz Elif Şahin ile sözleşmemizi 2025’e kadar uzattık!

Salihan Şahin:

2018 yılından bu yana, sahada büyüyen, bizleri büyüleyen… Son topa kadar verdiği mücadelesiyle, vazgeçmeyişiyle… 4 sene önce geleceğimiz demiştik… Geliyor gelmekte olan. Oyuncumuz Saliha Şahin ile 2025’e kadar sözleşmemizi uzattık!

 

Eczacıbaşı Dynavit 2022/23 sezonunda dış transfer olarak Rusya ekibi Dinamo – Ak Bars’tan pasör çaprazı olarak Samanta Fabris‘i ve Beşiktaş’tan 2006 doğumlu Defne Başyolcu’yu kadrosuna katarken, yine Rusya ekiplerinden biri olan Lokomotiv Kaliningrad’tan smaçör Irina Voronkova ile bir yıllık sözleşme imzaladı. Trinidad ve Tobago’lu aynı zamanda Türk vatandaşlığı da bulunan orta oyuncu Sinead Kısal ise yeni sezonda Eczacıbaşı Dynavit ile Sultanlar Ligi’nde yer alacak.

Eczacıbaşı Dynavit Yeni Sezon için hazırlıklarını yapmaya devam ediyor.

Yeni sezonun başlamasına daha uzun bir zaman varken hazırlıklarını erkenden gerçekleştirmeye başlayan Eczacıbaşı, sezon boyunca rekabetçi bir takım olarak yerini korumak istiyor.  Eczacıbaşı Dynavit Yeni Sezon için başlattığı bu hamleleri ile erkenden kadrosunu netleştirip sezona daha iyi bir başlangıç yapmak istediklerini gösteriyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir