Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Eczacıbaşı Dynavit Transfer

Martyna Czyrnianska’nın Adı Eczacıbaşı Dynavit ile Anılıyor

Genç Köşe Oyuncusu Martyna Czyrnianska Eczacıbaşı Dynavit’e Yakın

Eczacıbaşı Dynavit Martyna Czyrniańska

Eczacıbaşı Dynavit Voleybol Takımı, Martyna Czyrnianska’ya yakın. 2022/23 sezonunda Misli.com Sultanlar Ligi, Axa Sigorta Kupa Voley, CEV Şampiyonlar Ligi olmak üzere şampiyonluk hedefine emin adımlarla ilerlediği başarılı bir sezon geçiriyor.

Kahramanmaraş, Hatay, Kilis, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Malatya, Adıyaman, Şanlıurfa ve Mersin gibi çok sayıda şehrimizde yaşanan bu felaketten ötürü duyduğumuz üzüntü devam ederken; bir yandan da art arda transfer gündemini hareketlendiren oyuncular ile kulüplerin adları beraber anılmaya devam ediyor.

Martyna Czyrnianska Eczacıbaşı Dynavit’te Hangi Mevkide Oynayacak?

13 Ekim 2003 doğumlu Polonya’lı Martyna Czyrnianska; smaçör ve pasör çaprazları mevkilerinde oynayabilen, 2020/21 sezonunda Ferhat Akbaş’ın baş antrenörlüğünü yaptığı Grupa Azoty Chemik Police oyuncusu. Polonya’dan transfer edilecek ismin resmî transfer haberi duyurulmasa da, resmî basın kaynakları transfer haberini duyurdu.

Martyna Czyrnianska 2021/22 sezonunda ise Tauron Liga (Polonya Kadınlar Voleybol Ligi)’nde şampiyonluğu Grupa Azoty Chemik Police ile tattı. 1.93 boyundaki genç köşenin transferinin resmîlik kazanıp kazanmayacağı ve smaçör mü yoksa pasör çaprazı mevkinde mi oynayacağı ise merak konusu.

Eczacıbaşı Dynavit’in transfer gündeminde geçtiğimiz haftalarda ise Sırp orta oyuncu Jovana Stevanovic ve Kanada’lı smaçör Alexa Gray vardı. Kulüp henüz gündeme gelen isimlerle alakalı resmî bir açıklamada bulunmadı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir