Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Eczacıbaşı Şampiyonlar Ligi'nde Final'e Çıktı

Eczacıbaşı Şampiyonlar Ligi’nde Final’e Çıktı

Eczacıbaşı Dynavit Galibiyeti Aldı, Finale Çıktı

Eczacıbaşı Şampiyonlar Ligi’nde adını Final’e yazdırmayı başardı. Eczacıbaşı Dynavit, Şampiyonlar Ligi Yarı Final rövanş mücadelesine kendi evinde çıktı. Igor Gorgonzola Novara’yı evinde ağırlayan Eczacıbaşı Dynavit, maçı 3-0 kazanarak Final’e çıkmayı başardı. Sahamızda 12 Nisan 2023 saat 19.00’da gerçekleştirilen rövanş maçını 25-22, 25-12 ve 25-21’lik setlerin ardından 3-0 kazanmayı başardı. Rövanş mücadelesini 23 sayı ile tamamlayan Tijana Boskovic ise MVP seçildi.

Şampiyonlar Ligi’nde Final’e çıkan Eczacıbaşı Dynavit, Final’deki rakibi için 13 Nisan 2023 saat 19.00’da başlayacak olan Fenerbahçe Opet – VakıfBank mücadelesinin sonucunu bekleyecek.

12 Nisan Çarşamba günü 2023 CEV Şampiyonlar Ligi Yarı Final rövanş müsabakasında Eczacıbaşı Dynavit, İtalyan rakibi Igor Gorgonzola Novara’yı İstanbul’daki Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda konuk etti. Karşılaşma saat 19.00’da başladı ve Eczacıbaşı Dynavit, finale adını yazdırmak için mücadele verdi.

CEV Şampiyonlar Ligi’nde başarılı performansını sürdüren Eczacıbaşı Dynavit, Yarı Final serisinin ikinci maçında Igor Gorgonzola Novara ile karşı karşıya geldi. İlk maçta deplasmanda 3-2 kaybeden temsilcimiz, rövanş mücadelesinde galip gelerek Final’e çıkmayı başardı.

Mücadele öncesinde Tijana Boskovic şunları söylemişti:

“Novara’da oynadığımız yarı final İlk maçımız inişli, çıkışlı ve zorlu geçti fakat aldığımız iki set bizim için çok önemliydi. Artık finale kalmak için ne yapmamız gerektiğini biliyoruz. Yine zorlu bir maç bekliyoruz ama daha iyi performans göstereceğimize ve son noktaya kadar mücadele edeceğimize gerçekten inanıyorum. Bu sezon harika voleybol oynayabileceğimizi gösterdik, bu yüzden çarşamba günü de aynısını yapacağımızdan eminim.” diyerek tamamladı.

Heyecan dolu müsabaka, Red Bull TV tarafından şifresiz ve canlı olarak ekranlara getirildi.

CEV Şampiyonlar Ligi Yarı Final rövanş maçının yayını, Red Bull TV tarafından şifresiz ve canlı olarak gerçekleştirildi. Saat 19.00’da başlayan müsabakayı, Eczacıbaşı Dynavit’in efsanevi oyuncusu ve kaptanı Esra Gümüş Kırıcı yorumladı ve Emre Yazıcıol sunuculuk yaptı.

Eczacıbaşı Dynavit 3-0 Igor Gorgonzola Novara 12 Nisan 2023 CEV Şampiyonlar Ligi Yarı Final İstatistikleri

Eczacıbaşı Şampiyonlar Ligi’nde Final’e uzandığı mücadele 80 dakika süren 3 set ile birlikte Şampiyonlar Ligi’nde Yarı Final 2. Maçını kazanarak Final’e adını yazdırdı.Eczacıbaşı Dynavit 3-0 Igor Gorgonzola Novara 12 Nisan 2023 CEV Şampiyonlar Ligi Yarı Final İstatistikleri

Eczacıbaşı Dynavit 3-0 Igor Gorgonzola Novara 12 Nisan 2023 CEV Şampiyonlar Ligi Yarı Final Tekrar İzle

Eczacıbaşı Şampiyonlar Ligi’nde Finalde. 3-0 tamamlanan 12 Nisan 2023 Eczacıbaşı Dynavit – Igor Gorgonzola Novara mücadelesinin RedBull TV üzerinden izleyebilirsiniz.

Eczacıbaşı Dynavit 12 Nisan 2023 CEV Şampiyonlar Ligi Yarı Final Maçtan Kareler

Eczacıbaşı Dynavit Şampiyonlar Ligi’nde Yarı Final rövanş maçına kendi evinde çıktı. Novara karşısında Final’e uzanmayı başardığı mücadeleden geriye bu kareler kaldı.Eczacıbaşı Şampiyonlar Ligi Hande BaladınTijana Boskovic Şampiyonlar Ligi 12 Nisan 2023Irına Voronkova Şampiyonlar Ligi 12 Nisan 2023Yaprak Erkek Şampiyonlar Ligi Yarı FinalElif Şahin 12 Nisan 2023 Şampiyonlar LigiEczacıbaşı Şampiyonlar Ligi Final KadroEczacıbaşı Dynavit 12 Nisan 2023Şampiyonlar Ligi'nde Yarı Final GalibiyetiHande Baladın ve Tijana Boskovic 12 Nisan 2023CEV Şampiyonlar Ligi Yarı Final GalibiyetiYasemin Güveli Şampiyonlar Ligi 12 Nisan 2023Eczacıbaşı Dynavit Galibiyeti CEV Şampiyonlar LigiEczacıbaşı Dynavit Galibiyet 12 Nisan 2023

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir