Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Eczacıbaşı ve Galatasaray Dayanışma İçin Sahadaydı

Eczacıbaşı ve Galatasaray Dayanışma İçin Sahadaydı

Eczacıbaşı ve Galatasaray Hazırlık Maçını Anlamlı Kıldı

Yaşanan deprem felaketi nedeniyle verilen aranın ardından Sultanlar Ligi yeniden başlıyor. Öncesinde hazırlık maçı yapan yapan Eczacıbaşı ve Galatasaray ”Yaralarımızı hep birlikte saracağız.” sloganıyla bu hazırlık maçını anlamlı bir dayanışma maçına dönüştürdü. Maçtan elde edilen tüm gelirlerin bağışlanacağı maç Misli TV’den canlı olarak yayınlandı.

28 Şubat 2023 saat 17.30’da başlayan hazırlık mücadelesini ise Eczacıbaşı Dynavit 3-0’lık galibiyetle noktaladı. Ayrıca dün Kuzeyboru ile aynı amaç için sahaya çıkan Eczacıbaşı Dynavit, mücadeleyi 3-1 kazanmış ve yine tüm gelirler depremzedeler için bağışlanmıştı.

Mücadelenin ardından Eczacıbaşı Dynavit kaptanlarından Tijana Boskovic şunları söyledi;

”Öncelikle Kuzeyboru ve Galatasaray HDI Sigorta takımlarına ve taraftarlarımıza bu zor zamanlarda hazırlık maçlarına geldikleri için teşekkür ederiz. Tüm Türk vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umuyorum ki bu zor zamanları hep birlikte atlatacağız.”

Eczacıbaşı ve Galatasaray Kaptanları 28 Şubat 2023Eczacıbaşı Dynavit 28 Şubat 2023Galatasaray HDİ Sigorta 28 Şubat 2023Hazırlık Maçı Galatasaray HDİ Sigorta 28 Şubat 2023

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir