Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Fenerbahçe Opet'te Ertelenen Maç İçin Almanya Deplasmanında

Fenerbahçe Opet Ertelenen Maç İçin Berlin’de Olacak

Fenerbahçe Opet 15 Şubat 2023

Fenerbahçe Opet ertelenen maçını gerçekleştirmek üzere deplasmana gidiyor. Ülkemizin içinde bulunduğu kahredici deprem felaketi sebebiyle evinde oynayacağı mücadele ertelenmişti. Verilen karar sonrası 15 Şubat 2023 saat 17.00’de Berlin’de gerçekleştirilecek. Tarafsız bir sahada gerçekleştirilecek olan CEV Şampiyonlar Ligi mücadelesine güvenlik sebebiyle taraftar da alınmayacak. Aynı sebeple VakıfBank ve Türk Hava Yolları da deplasmanda olacak.

Fenerbahçe Opet 15 Şubat’ta Berlin’de

Ertelenen mücadele ile ilgili açıklamayı resmi hesaplardan yapan Fenerbahçe Opet, şu şekilde kamuoyuna duyurdu;

”Yaşadığımız deprem felaketi nedeniyle ülkemizdeki tüm ulusal ve uluslararası spor faaliyetleri ikinci bir talimata kadar iptal edilmiştir. Bu bağlamda CEV Şampiyonlar Ligi’nde 16 Şubat 2023 Perşembe günü saat 18.00’de ev sahipliğimizde oynanacak olan ŁKS Commercecon ŁÓDŹ D grubu son maçımızın, 15 Şubat 2023 Çarşamba günü saat 17.00’te Max-Schmeling-Halle Berlin’de oynatılmasına karar verilmiştir.

Tarafsız sahada oynanacak maça, güvenlik gerekçesiyle taraftar alınmayacağı CEV tarafından kulübümüze bildirilmiştir. Kamuoyunun bilgisine sunarız.”Fenerbahçe Opet Ertelenen Maç

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir