Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi Play-off İlk Maçı Polonya'da

Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi Play-off İlk Maçı Polonya’da

Şampiyonlar Ligi Play-off Turunda İlk Maçlar Başlıyor

Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi Play-off turunda ilk maçını gerçekleştirmek üzere Polonya deplasmanına gidiyor. 21 Şubat 2023 saat 20.00’de Polonya takımlarından Grupa Azoty Chemik Police ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe Opet, ilk maçta avantaj elde etmek istiyor. 2 maç üzerinden oynanacak olan Play-off turu deplasman ve ev olarak gerçekleştirilecek.

CEV Şampiyonlar Ligi’nde D grubunda mücadele ederek 4 galibiyet alıp 2 mücadeleden mağlup ayrılan Fenerbahçe Opet, 13 puan toplayarak ikinci sırada grup aşamasını noktalamıştı. Doğrudan Çeyrek Final’e gitme hakkını elde edemeyen Fenerbahçe Opet, Şampiyonlar Ligi’ndeki mücadelesine Play-off etabıyla devam ediyor. E grubunda yer alarak 6 maçta 4 galibiyet almayı başaran Polonya temsilcisi Grupa Azoty Chemik Police, 10 puan ile ikinci sırada yer alarak grup aşamalarından sonra Çeyrek Final için Fenerbahçe Opet ile eşleşti.

Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi Play-off macerasında Polonya takımlarından Chemik Police ile mücadele ederek turu geçmeyi başarırsa eğer grup aşamasında A Grubu’nda yer alan ve lider tamamlayarak doğrudan adını Çeyrek Final’e yazdıran A. Carraro Imoco Conegliano ile eşleşecek.

CEV Şampiyonlar Ligi Play-off 1. Maç

Tarih: 21.02.2023 saat 20.00

Maç: Chemik Police – Fenerbahçe Opet

Canlı Yayın: Tivibu Spor

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi Play-off İlk Maç

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir