Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
featured

Fenerbahçe Voleybol Altyapısında Gelişmeler

Fenerbahçe Voleybol Altyapısında Gelişmeler: Sözleşmeler, Kiralıklar ve Transferler

Fenerbahçe Voleybol altyapısında sözleşme yenileyen aynı zamanda kiralanan oyunlarcular adına oldukça hareketli bir gün oldu. Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, altyapısında yetişen ve gelişmeye devam eden oyuncularıyla sözleşmeler imzalamaya ve onların aktif maç takvimiyle gelişimlerini ilerletmeleri adına sezon boyunca oynayacakları yeni külüplerde devam etmesini sağlıyor.

Lila Şengün Sarıyer Belediyespor’a Kiralandı

Fenerbahçe Opet altyapısının genç oyuncusu Lila Şengün kiralandı. Önümüzdeki sezon Mislicom Sultanlar Ligi takımlarından Sarıyer Belediyespor’da kiralık olarak forma giymeye başlayacak.

Fenerbahçe Voleybol Altyapısı Lila Şengün

Hilal Kocakara Bolu Belediyespor’a Kiralandı

Fenerbahçe Opet’in genç oyuncularından Hilal Kocakara kiralandı. Önümüzdeki sezon Mislicom Sultanlar Ligi takımlarından Bolu Belediyespor’da kiralık olarak forma giymeye başlayacak.Fenerbahçe Voleybol Altyapısı Hilal Kocakara

Sude Naz Uzun Ptt Spor’a Kiralandı

Fenerbahçe Opet’in alt yapısında yetişen genç oyuncularından Sude Naz Uzun kiralandı. Önümüzdeki sezon Mislicom Sultanlar Ligi takımlarından Ptt Spor’da kiralık olarak forma giymeye başlayacak.

Fenerbahçe Voleybol Altyapısı Sude Naz Uzun

 

Miray Gözübüyük 5 Yıllık Sözleşme imzaladı

Fenerbahçe Opet’in altyapı oyuncularından Miray Gözübüyük ile 5 yıllık profesyonel sözleşme imzalayarak uzun soluklu bir yolun en önemli adımlarından biri atılmış oldu. Bu imzayla birlikte aynı zamanda Miray Gözübüyük önümüzdeki sezon hem Fenerbahçe Opet’in geniş kadrosunda yer alacak ve aynı zamanda Sigorta Shop Kadınlar 1.Ligi takımlarından Karşıyaka Spor Kulübü’nde çifte lisanslı olarak forma giyebilecek.

Fenerbahçe Voleybol Altyapısı Miray Gözübüyük

Berre İnce 5 Yıllık Sözleşme imzaladı

Fenerbahçe Opet’in altyapı oyuncularından Berre İnce ile 5 yıllık profesyonel sözleşme imzalayarak önemli adımlarından biri atarak kariyerinde yeni bir eşiği geçmiş oldu. Bu imzayla birlikte Berre İnce önümüzdeki sezon Sigorta Shop Kadınlar 1.Ligi takımlarından İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü’ne kiralık olarak forma giymeye başlayacak.

Fenerbahçe Voleybol Altyapısı Berre İnce

Seher Aksoy Bolu Belediyespor’a Kiralandı

Fenerbahçe Opet’in alt yapısında yetişen genç oyuncularından Seher Aksoy kiralandı. Önümüzdeki sezon Mislicom Sultanlar Ligi takımlarından Bolu Belediyespor’da kiralık olarak forma giymeye başlayacak.

Fenerbahçe Voleybol Altyapısı Seher Aksoy

Selin Aşlayan Amerika Michigan State University’de

Fenerbahçe Opet’in alt yapısında yetişen genç oyuncularından Selin Aşlayan eğitim için Amerika’ya gidiyor. Michigan State University’de sporcu bursu ile eğitim görecektir.

Fenerbahçe Voleybol Altyapısı Selin Aşlayan

Melisa İlter Amerika Indiana University’de

Fenerbahçe Opet’in alt yapısında yetişen genç oyuncularından Melisa İlter eğitim için Amerika’ya gidiyor. Indiana University’de sporcu bursu ile eğitim görecektir. Fenerbahçe voleybol altyapısı çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

Fenebahçe Voleybol Altyapısı Melisa İlter

Nil Okur Amerika Michigan State University’de

Fenerbahçe Opet’in alt yapısında yetişen genç oyuncularından Nil Okur eğitim için Amerika’ya gidiyor. Michigan State University’de sporcu bursu ile eğitim görecektir. Fenerbahçe voleybol altyapısının ardından eğitim için yolcuğuna başlayacak.

Fenerbahçe Voleybol Altyapısı Nil Okur

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir