Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Fenerbahçe'de Yeni Sponsor 1907 Fenerbahçe Derneği

Fenerbahçe’de Yeni Sponsor 1907 Fenerbahçe Derneği

Fenerbahçe Opet’in Yeni Forma Sırt Sponsoru 1907 Fenerbahçe Derneği Oldu

Fenerbahçe Opet’in yeni sponsoru 1907 Fenerbahçe Derneği oldu. Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde gerçekleştirilen törenle, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nın forma sırt sponsorluğu anlaşması 1907 Fenerbahçe Derneği ile imzalandı.

Törene; Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt, 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Perahya ve Yönetim Kurulu Üyesi Funda Uzun ile Fenerbahçe Opet Takım Menajeri Pelin Çelik ve Takım Kaptanı Eda Erdem Dündar katılarak konuşmacı olarak yer aldı.

Kulüp ve dernek yetkililerinin de hazır bulunduğu imza töreni ile ilgili tüm detaylar basın mensuplarıyla paylaşıldı.

İmza töreninin açılış konuşmasını yapan Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan:

“Kadın Voleybol Takımımızın Sponsoru olarak yanımızda yer alan 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Sayın Rıfat Perahya, 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu üyesi Sayın Funda Uzun, kıymetli katılımcılar, değerli basın mensupları ve ekranları başında bizleri izleyen üyelerimiz, taraftarlarımız, herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Öncelikle dünkü karşılaşmadan galibiyetle dönen, hedeflerimiz yolunda bir adım daha atan futbol takımımızı tebrik ediyorum. Ayrıca geride bıraktığımız haftalarda önemli rakiplerine karşı önemli galibiyetler alan voleybol ve basketbol takımlarımızı da canıgönülden kutluyorum. Fenerbahçe’nin eşsiz bir spor kulübü olmasının karşılığını en güçlü şekilde ve bir kez daha hepimize gösterdikleri için teşekkür ediyorum.

Bugün, Kulübümüze sayısız destek olan 1907 Fenerbahçe Derneği ile Fenerbahçe Opet  Kadın Voleybol Takımımızın Forma Sırt Numara Üstü Sponsorluğu imza töreni için bir aradayız. Fenerbahçemizin ne zaman, ne şekilde ve neye ihtiyacı olursa olsun kulübümüzün en büyük destekçilerinden biri olan, 1907 Fenerbahçe Derneği’ne, Kadın Voleybol Takımımızın iş ortağı olduğu için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.
Hepimizin bildiği üzere Kadın Voleybol Takımımız ligde şampiyonluk hedefine emine adımlarla ilerliyor. Hem de CEV Şampiyonlar Ligi’nde yarı final ilk maçında rakibini 3-0 mağlup etti. Bu hafta da perşembe günü önemli maçımız var.

Cumhuriyetimizin 100. yılında Avrupa Kupası’nı ülkemize getirmek istiyoruz. Voleybolda en büyük dileğimiz bu. Bu iş birliğinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, iş birliğimizin uzun yıllar devam etmesini diliyor, her iki taraf için de hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerini kullanarak görüşmelerini bildirdi.

Kaptan Eda Erdem Dündar:

Fenerbahçe'de Yeni Sponsor 1907 Fenerbahçe Derneği Eda Erdem Dündar (1)

“Bu sezon 29 Ekim’de kazandığımız Şampiyonlar Kupası’nı camiamıza armağan etmiştik. Cumhuriyetimizin 100. yılında da inşallah Şampiyonlar Ligi ve Lig şampiyonluğunu da armağan etmek istiyoruz. Bu sponsorluk benim ve kulübümüz için de çok anlamlı. Rıfat Bey de bahsetti. 1907 Fenerbahçe Derneği’nin bize şans getirdiğini düşünüyorum. Sezon başı kupayı güzel bir yemekle kutlamıştık. Güzel açılış yapmıştık inşallah güzel bitireceğiz. Formamıza da çok yakıştı. Ne kadar iyi Fenerbahçeli iş insanlarından oluştuğunu bildiğimiz bir dernekle beraber, aynı ailedeyiz. Aynı yolda ilerliyoruz. Onların desteği çok değerli ve pahı biçilemez. Umarım birlikte yarıştığımız tüm kulvarlarda hedeflerimize ulaşır ve Cumhuriyetimizin 100. yılında mutlu bir şekilde başarılarımızı konuşuruz. Tekrar hoş geldiniz” diyerek tamamlarken rövanş maçıyla ilgili gelen soruya ise şu şekilde yanıt verdi.

“VakıfBank karşısında ilk maç gayet iyi geçti. İkinci maça da hazırız. Gayet iyi idman yapıyoruz. Herkes çok motive. Güzel bir ilgi ve destek görüyoruz. İyi performansla adımızı finale yazdırmak istiyoruz. Çok önemli bir maç bizi bekliyor. İlk maçı 3-0 kazandık ama bu hiçbir şey demek. İkinci maç çok çok daha değerli. Hazırız, maç saatini bekliyoruz. Umarım kazanan taraf biz oluruz. Zor bir maç bizi bekliyor, bu durumun bilincindeyiz. İki Türk takımının final oynaması bence çok çok anlamlı olur. Tabii ki sahada iyi oynayan kazanacaktır. Biz kendi oyunumuza bakıyoruz. İki Türk takımı finalde olursa keyifli olur, biz final de olursak çok çok keyifli olur.” diyerek yanıtladı.

Fenerbahçe Opet Takım Menajeri Pelin Çelik:

“Yine gücümüze güç kattığımız bir günde hep birlikteyiz. Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı olarak ligin en önemli günlerindeyiz. Desteğe en çok ihtiyacımızın olduğu, gücümüze güç katmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz dönemdeyiz. Bugün bizimle birlikte olduğu için, sırtımıza ismini vererek, gücümüze güç kattığı için 1907 Fenerbahçe Derneği’ne takımımız olarak çok çok çok teşekkür ediyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak gücümüzü taraftarlarımızdan bizi destekleyen yönetimimizden, Başkanımızdan ve sponsorlarımızdan alıyoruz. Bizim başka desteğimiz, başka gücümüz yok. Yarıştığımız kulvarlarda rakiplerimiz çok çok güçlüler. Çok daha farklı destekleri ve güçleri var. O yüzden yolumuzda emin adımlarla giderken, Cumhuriyetimizin 100. yılında Fenerbahçe kadınları olarak 1907 Fenerbahçe Derneği’nden gördüğümüz bu destek, bu sponsorluk bizim için çok çok anlamlı ve değerli. Yanımızda olan herkese sponsor yerine takım arkadaşları demek istiyorum. Takım arkadaşlarımız ne kadar kuvvetliyse, ne kadar fazlaysa biz de sahada bir o kadar yenilmez ve geçilmez oluyoruz. Perşembe gününden başlayarak, yenilmemeye, gücümüze güç katmaya ve kupalar kazanmaya devam edeceğiz.” diyerek noktaladı.

Pelin Çelik 11 Nisan 2023

Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt: 

“Değerli basın mensupları,  değerli katılımcılar, ekranları başında bizleri izleyen değerli taraftarlarımız herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Bugün burada yine çok güzel bir sponsorluk anlaşması için bir aradayız.

Fenerbahçe ailemizde sponsorlarımız, destekçilerimiz bizler için büyük önem taşır. 1907 Fenerbahçe Derneği bizim büyük ailemizin çok kıymetli bir üyesi,  destekleriyle her zaman kulübümüzün yanındalar. Ben de geçmişte 1907 Fenerbahçe Derneği’nde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmış biri olarak, bu tür desteklerin bu tür sponsorlukların ne denli gönülden olduğunu çok iyi bilenlerdenim. Kar amacı gütmeyen derneklerimiz tamamen Fenerbahçe sevgisi ve destek olma motivasyonuyla bu adımları atıyorlar.
Bu tür iş birliklerinin her zaman kulübümüzün yanında olan tüm derneklerimiz için de örnek teşkil etmesini canıgönülden temenni ediyorum.

1907 Fenerbahçe Derneğimiz; sezonun kalan kısmında ülkemizde kadın voleybolunun lokomotifi olan, Türk sporuna yeni nesillere ilham olan kadın voleybolcular kazandırmış Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın forma sırtında göreceksiniz. Türk spor tarihinin en büyük başarılarına imza atarak bir ekol haline gelen, dünyanın en iyi oyuncularının oynamak istediği  takım olan Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımıza verdikleri destek için 1907 Fenerbahçe Derneğ’ine çok teşekkür ederiz.

Değerli kaptanımız Eda’nın liderliğinde bu sezonda mücadele ettiğimiz tüm kulvarlarda zirveyi hedefliyoruz. Hep birlikte, omuz omuza vererek kenetlendik ve büyük taraftarlarımızla şampiyonlukları kazanmak, kupaları kaldırmak için çalışıyoruz. Geçtiğimiz perşembe günü CEV Şampiyonlar Ligi’nde VakıfBank karşısında çok önemli bir galibiyet aldık, o gün kulübümüz için de çok güzel bir gün oldu, mücadele ettiğimiz üç branştaki maçlarından galip ayrıldık. Fenerbahçe Spor Kulübü sözünü en derinden yaşadığımız günlerden biri oldu.
Bu perşembe de yarı final maçının rövanşını oynayacağız. Hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz.  Hedefimiz İtalya’daki finalde oynayıp, kupayı bir kez daha müzemize getirmek.

Cumhuriyetimizin 100. yılında  sezonun ilk kupasını Cumhuriyet Bayramı’nda Şampiyonlar Kupası’nı kazanarak, başladık ve  tüm kupalara, başarılara talibiz. Her zaman olduğu gibi bizi gerek Burhan Felek’te oynadığımız maçlarda gerekse gittiğimiz deplasman maçlarında yalnız bırakmayan tüm taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Onların desteği, onların sevgisi paha biçilmez.

Sözlerime son verirken Fenerbahçe 1907 Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Perahya ve Yönetim Kurulu Üyesi Funda Uzun nezdinde tüm 1907 Derneği ailesine kulübümüze verdikleri destekler için bir kez daha teşekkür ediyor; bu iş birliğinin uzun süreler devam etmesini temenni ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun.” diyerek tamamladı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir