Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Ferhat Akbaş ve Simge Aköz ''Herkese Çok Teşekkür Ediyoruz

Ferhat Akbaş ve Simge Aköz: ”Herkese Çok Teşekkür Ediyoruz.”

Ferhat Akbaş ve Simge Aköz Dayanışma Maçı’nın Ardından

Misli.com Sultanlar Ligi’nin yeniden başlaması öncesinde hazırlık maçı yaparak dönüş öncesi sahaya adapte olmak isteyen Eczacıbaşı Dynavit, Kuzeyboru ve Galatasaray HDİ Sigorta aynı zamanda bunu bir yardımlaşma maçına çevirerek toplanacak gelirleri bağışlayacağını açıklamıştı. İlk maçta Eczacıbaşı Dynavit ve Kuzeyboru sahaya çıkarken mücadele Eczacıbaşı Dynavit’in 3-1’lik galibiyetiyle tamamlandı.

Maçın ardından açıklamalarda bulunan Eczacıbaşı Dynavit Kaptanlarından Simge Aköz ve Başantrenör Ferhat Akbaş şunları söyledi;

Simge Aköz:

”Ülkece içinde bulunduğumuz zor dönemlerde bugün buraya gelip hatıra bileti alarak depremzedelere destek olan herkese çok teşekkür ediyoruz. Bu zorlu süreci hep birlikte atlatacağımıza inanıyorum. Yarın Galatasaray HDİ Sigorta ile maçımız var. Aslında bu bizim ülkece biraz normale dönüp moral toplamak adına aynı zamanda da kalbimizin deprem zedelerden hiçbir zaman ayrı kalmadığını bir döneme giriyoruz. Umuyorum ki katılımlarınız devam eder. Yolumuz uzun, uzun bir sürecimiz var. Ülkece hep birlikte yaralarımız saracağız. Yarın da gelip desteğinizi gösterirseniz çok mutlu oluruz. Herkes kendine iyi baksın.”

Ferhat Akbaş:

”Ülke olarak inanılmaz sıkıntılı zor bir süreçten geçiyoruz. Tabii bir yandan normalleşmeye çalışıyoruz bir yandan böyle bir dönemde normalleşmek zor. Yavaş yavaş oynamaya başladık. Tabii ki oyuncularımızın hatta ligdeki bütün oyuncuların zorlandığı bir süreçte oynamaya başlıyoruz. Bugün gelen bütün seyircilere hatta gelemeyip katkı vermek için bilet alan herkese çok teşekkür ediyoruz. Bugün en anlamlı, en özel şey tekrar başlayabilmekti. Muhteşem olsa bile en azından normalleşme adına elimizden geleni yapmaya çalıştık. Çok teşekkürler herkese.”

Maçın ardından görüşlerini belirten Ferhat Akbaş ve Simge Aköz destek veren herkese teşekkür etti.

Eczacıbaşı Dynavit Ferhat Akbaş ve Simge Aköz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir