Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Filenin Sultanları

Filenin Sultanları 3. Hafta Rakip Analizi

Filenin Sultanları VNL 2022 3. Hafta Kanada Ayağı

Filenin Sultanları

Kanada’nın Calgary şehrinde Filenin Sultanları 4 mücadeleye daha çıkıyor. Stampede Corral adlı spor tesisinde oynanacak maçlara 2. Hafta’dan 2 galibiyet ve 2 mağlubiyetle gelen Sultanlar’ın yeni rakipleri ev sahibi Kanada olmak üzere, Hollanda, Japonya ve ABD.

Filenin Sultanları 3. Hafta FikstürFilenin Sultanları

Kanada ilk 2 hafta etabında çıktığı 8 maçtan 3’ünü kazanarak yoluna kendi evinde oynanacak maçlarla devam ediyor. Bu iki etap sonunda öne çıkan isimler arasında ilk sıraya Kiera Van Ryk yazılmalıdır. Toplam 130 atak ve 68 dig ile takımını hem hücum hem savunma anlamında taşımaya devam ettiğini görebiliyoruz. Onun yanında Alexa Gray ise 106 atak ve 67 dig ile birlikte en çok öne çıkan isimler arasında yerini almış durumdadır. Kanada 3. hafta maçlarında ev sahini avantajını kullanmak isteyecektir.

Filenin Sultanları

Hollanda iki haftanın sonunda turnuvayı Güney Kore’den sonra en kötü geçiren takım olarak Kanada etabına geçiyor. 8 maçta sadece 1 galibiyet alabilen ve bu galibiyetini de Güney Kore karşısında alan Hollanda ekibinde savunma tarafının yükünü Myrthe Shcoot ve Anne Buijs çekerken, atak olarak ise takıma eşit olarak yayılmış diyebiliriz. Celeste Plak ve Anne Buijs 59 atak ile takımlarında bir adım öne çıkmayı başaran isimler olarak bahsedebiliriz.

Filenin Sultanları

Filenin Sultanları Japonya ile zorlu bir mücadele verecek. Japon ekibi daha yakından tanımak ve istatistiklerini incelemek için tıklayınız

ABD turnuvanın ilk 2 haftasının ardından 7 maçını kazanıp sadece 1 maçını kaybederek iyi bir başlangıçla ikinci sırada tamamladı. Tek yenilgisini ise 8’de 8 yapan Japonya karşısında aldı. Bu iyi başlangıcın yükünü çekenler arasında Alexandra Frantti 75 atak ile skor tarafında gereğini yaparken 99 servis karşılama ile kendisinin rakip takımların hedefinde olduğu görülebiliyor. Morgan Hentz ise takımı için defansta yaptığı 74 dig ile galibiyet serilerini devamını istiyor.Filenin Sultanları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir