Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Filenin Sultanları İtalya Maçı Hangi Kanalda?24

Filenin Sultanları İtalya Maçı Hangi Kanalda?

Filenin Sultanları İtalya maçı hangi kanalda? Türkiye’nin gururu A Milli Kadın Voleybol Takımımız, Voleybol Milletler Ligi 2024 (VNL 2024) heyecanında üçüncü maçına çıkıyor. İlk hafta müsabakalarını Antalya’da kendi seyircisi önünde gerçekleştiren Filenin Sultanları, Japonya ve Hollanda’nın ardından güçlü rakibi İtalya ile karşı karşıya gelecek.

Türkiye’nin Antalya’da ev sahipliği yaptığı Milletler Ligi’nin 14-19 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ilk haftasında Türkiye – İtalya mücadelesi 18 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00’de gerçekleştirilecek. Karşılaşma TRT Spor Yıldız’da canlı olarak yayınlanacak ve voleybolseverler tarafından takip edilebilecek.

VNL 2024 mücadelesi 14 Mayıs 2024’te Bulgaristan – Hollanda maçı ile başlamıştı. Filenin Sultanları 15 Mayıs Çarşamba karşısında Japonya karşısında VNL 2024’teki ilk maçına çıktı. 3-2 mağlubiyetin ardından Filenin Sultanları 16 Mayıs Perşembe günü Hollanda karşısında oynadığı maçı 3-1 kazanarak 2024 Milletler Ligi’ndeki ilk galibiyetini aldı. Filenin Sultanları VNL 2024’teki 3. maçına 18 Mayıs’ta İtalya karşısında çıkacak. İtalya maçı, gruptaki yerimiz açısından büyük önem taşıyor. Filenin Sultanları, bu zorlu karşılaşmada tüm hünerlerini sergileyerek galibiyete uzanmayı hedefliyor.

Maçın detayları, oyuncu analizleri ve daha fazlası için TRT Spor Yıldız’ı ziyaret etmeyi, canlı yayını kaçırmamak için ise ekran başında yerinizi almayı unutmayın.

Filenin Sultanları İtalya Maçı Hangi Kanalda1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir