Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Filenin Sultanları Set Sayısı'na Konuk Oldu

Filenin Sultanları Set Sayısı’na Konuk Oldu

Filenin Sultanları, 2023 Milli Takım sezonunda 2 turnuvada, 2 şampiyonluk getirdi. A Milli Kadın Voleybol Takımı’mız; önce 2023 FIVB Milletler Ligi, sonra 2023 CEV Avrupa Şampiyonası şampiyonluğu elde etti. Bu yazın son mücadelesini Paris 2024 Olimpiyat Elemeleri Turnuvası’nda verecek olan Şampiyonlar, bugün (8 Eylül 2023), TRT Spor ekranlarında yayınlanan Mehmet Sevinç ve Özlem Özçelik’in programı Set Sayısı’na konuk oldu.

Paris 2024 Olimpiyatları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Maçtaki kritik anların, pozisyonların perde arkasını anlatan Filenin Sultanları ile gerçekleşen keyifli programdan bazı demeçler:

Mehmet Sevinç: Rekoru sana kırdığını kim söyledi?

Melissa Vargas: Sayın Pelin bana ifade etti.

Hande Baladın: ”Bu tarz maçları oynarken enerji bulmamak mümkün değil. Hepimiz çok hırslıyız. Bu tarz maçlarda, bu noktada da bu ortaya çıkıyor. Tek düşündüğüm şey ‘Topu yere düşüremem.’ oldu.”

Derya Cebecioğlu: ”Bu takım yıllardır kupanın peşinden koşuyor. Yıllardır başarıların tesadüf olmadığını gösterdik ama altın madalyamız eksikti. Herkes daha çok istedi ve Türkiye’mize altın madalya getirip gururlandıralım istedik.”

Eda Erdem, Melissa Vargas hakkında;

”Mile, Milli Takım’da olmayı bekliyormuş. Saha içinde ve dışında enerjiyi değiştirdi diyebilirim. İyi ki var, zaten mükemmel bir insan. Bize de çok katkısı oldu. Her voleybolsever gibi gelişimini görmek beni de çok mutlu ediyor. Onu çok seviyoruz, herkes çok seviyor.”

Ayça Aykaç: ”Daniele servis atacağımı ilk söylediğinde geceleri uyuyamıyordum. Nasıl servis atacağım? diye. Daha önceden yapmadığım bir şeydi. Her antrenman herkes gittikten sonra çalışmaya devam ettim. Herkese ‘Daha iyi nasıl yapabilirim, düzgün atıyor muyum? diye soruyordum. O anı, uzun zaman bekledim. Hepimiz çok mutlu olduk.”

Daniele Santarelli: ”Hem oyunun içindeki hem de kenardaki potansiyel oyuncular çok yetenekli. Bu yaz benim için mükemmel bir yaz oldu. Burada olmaktan çok memnunum. Bu oluşturduğumuz şeyden çok mutluyum ve gurur duyuyorum.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir