Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Filenin Sultanları Yarı Final

Filenin Sultanları Yarı Final Maçına Çıkıyor

Filenin Sultanları İçin VNL 2022 Yarı Final Heyecanı

Filenin Sultanları Yarı Final heyecanı başlıyor. VNL 2022 yarı finalde İtalya karşılaşması için tüm hazırlıklarını tamamladı. 18:30’da TRT 1 ekranlarından naklen yayınlanacak olan Türkiye İtalya karşılaşması için geri sayım başladı. VNL 2022 için artık sona doğru yaklaşırken kupa için mücadele eden dört takım belli oldu. Sırbistan Brezilya karşılaşmasının ardından 18:30’da sahne Filenin Sultanları’nın olacak. FIVB Milletler Ligi’nde dördüncü defa yarı finale çıkmayı başaran Filenin Sultanları final için mücadele edecek. 

Çeyrek Finalde Tayland ile karşılaşan Millilerimiz 3-1 galip gelerek adını yarı finale yazdırmıştı. 2021 yılında Japonya karşısında 3-0 kazanarak üçüncü olduğumuz turnuvada bu yıl yine finale uzanmayı hedefleyen Filenin Sultanlarına başarılar diliyoruz.

15:00’te başlayacak ve TRT Spor Yıldız ekranlarından naklen yayınlanacak olan Sırbistan Brezilya karşılaşmasının ardından yayın 18:30’da TRT 1 ile devam edecek.

Filenin Sultanları Yarı Final’de Son Avrupa Şampiyonu İtalya Karşısında

Avrupa şampiyonu İtalya ile zorlu bir yarı final mücadelesi içine girecek olan Filenin Sultanları, çeyrek finalin ardından verilen bir günlük arayı yoğun antrenmanlar ile tamamladı. VNL 2022 final etabının biletleri aylar önceden çok hızlı bir şekilde tükenmişti. Ev sahibi ve taraftar desteğiyle finale uzanmaya çalışacak olan Filenin Sultanları, Milletler Ligi’ndeki tek eksiği olan altın madalya için mücadele edecek.

Filenin Sultanları Yarı Final

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir