Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Fransız Pasör Çaprazı Iman Ndiaye Muratpaşa'da24

Fransız Pasör Çaprazı Iman Ndiaye Muratpaşa’da

Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop, gelecek sezon için Fransız pasör çaprazı Iman Ndiaye’yi kadrosuna kattı. 2023-2024 sezonundan beri Volley-Ball Club Chamalieres forması giyen 21 yaşındaki voleybolcu, önümüzdeki iki sezonda Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop forması giyecek.

Fransız Pasör Çaprazı Iman Ndiaye Muratpaşa'da2

Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop’un Yeni Transferi: Iman Ndiaye

Sultanlar Ligi’nde 11 galibiyet ve 15 mağlubiyet ile 32 puanda sekizinci sırada bulunan ve lig etabının sonunda 5-8 Play-Off maçlarına çıkacak olan Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop, yeni sezon için kadrosuna yeni bir ismi kattı. 21 yaşındaki Fransız pasör çaprazı Iman Ndiaye, Antalya ekibi ile iki sezonluk sözleşme imzaladı.

Iman Ndiaye Kariyeri

1.88 boyundaki Fransız pasör çaprazı, voleybol serüvenine UCLA’da ABD Kolej Ligi’nde başladı. Almanya’da VfB Suhl Lotto Thüringen forması giyen Ndiaye, şu anda Fransız Ligi’nde Volley-Ball Club Chamalieres için mücadele ediyor. 2023-2024 sezonunda takımı ile Fransız Kupası’nda bronz madalya kazanan 21 yaşındaki voleybolcu, gelecek iki sezonda Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop forması terletecek.

Fransız Pasör Çaprazı Iman Ndiaye Muratpaşa'da1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir