Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Fulden Ural Sarıyer Belediyespor Transferini Değerlendirdi

Fulden Ural Sarıyer Belediyespor Transferini Değerlendirdi

Fulden Ural Sarıyer Belediyespor transferini Voleybol Art’a özel değerlendirdi. Sarıyer Belediyespor ikinci yarının geri kalanı için Fulden Ural ile anlaştı. Sezonu’nun ikinci yarısı Vodafone Sultanlar Ligi’nde 15. Hafta, oynanan maçlarla geride kaldı. 16. Hafta 20 Ocak 2024 tarihinde başlayacak.

Fulden Ural’ın sezon başından beri formasını giydiği Beşiktaş Ayos ile sezonun 15. Hafta maçının ardından yolları ayrıldı. 33 yaşındaki tecrübeli smaçör, yeni kulübü Sarıyer Belediyespor ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı. 

Smaçör Fulden Ural Sarıyer Belediyespor’da

Fulden Ural ile Sarıyer Belediyespor’un 18 Ocak 2024 tarihinde resmî olarak duyurulan anlaşması, sezonun geri kalanına kadar sürecek. Sarıyer Belediyespor’da bu süreçte mevkiisini paylaşacak olduğu takım arkadaşları; #5 Merve Nezir, #7 Aslı Tecimer, #71 Yaroslava Simonenko

Fulden Ural Sarıyer Belediyespor Transferini Voleybol Art’a Özel Değerlendirdi

Beşiktaş Ayos ile karşılıklı anlaşarak ayrıldıklarını ileten deneyimli smaçör Fulden Ural;

Sarıyer Belediyespor’un yeni transferlerle kadrosunu güçlendirmek ve ligde başarılı bir şekilde mücadeleye devam etmek istediklerini öğrendim. Benimle de iletişime geçtiklerinde bunu ifade ettiler ve bu teklif beni çok heyecanlandırdı. Teklif geldiğinde onlar için mücadele etmekten keyif alacağımı söyledim.” dedi.

MKE Ankaragücü Voleybol’da 2008’de serüveni başlayan 1991 doğumlu smaçör; geçmişte Aydın Büyükşehir Belediyespor (2018/19), Beşiktaş (2019/20), Nilüfer Belediyespor (2020/21), Kuzeyboru Spor Kulübü (2021/22), Galatasaray HDI Sigorta (2022/23) gibi önemli takımların da formalarını giydi.

Fulden Ural Sarıyer Belediyespor Transferini Değerlendirdi 1

Diğer transfer haberleri için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir