Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Galatasaray Voleybol'un Transfer Gündemi GS TV'de Konuşuldu

Galatasaray Voleybol’un Transfer Gündemi GS TV’de Konuşuldu

Galatasaray Voleybol’un transfer gündemi GS TV’de konuşuldu. Galatasaray Tv Gün Ortası programında, Galatasaray Kadın Voleybol Takımı’nın transfer gündemi konuşuldu. Yeni sezon transferleri için atacakları adımları anlatan Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara; ”Önce kaptanla başladık, İlkin Aydın’la.” dedi.

Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara, Merve Ergü’nün konuğu olduğu Gün Ortası programında:

”Önce kaptanla başladık, İlkin Aydın’la. Bir kuruş para dahi konuşmadan, hiç pazarlık etmeden boş kağıdı verdik; bir şey yazdı biz de imzaladık devam ettik. Bundan sonraki transferlerimizde özellikle takımımızda oynayan Milli Takım’ın gözbebeği dediğimiz oyuncularla devam ediyoruz. Tahmin ediyorum bu ay içerisinde transfer sürecinde kadın takımı için her hafta yeni bir yıldız duyacaksınız.

Mehmetcan Şamlı ve Umut Hoca’ya çok güveniyorum. Bir liste ile geldiler; onlara da ‘İstediğiniz gibi yapabilirsiniz; bütçeyi iki misline çıkarabilirsiniz. Yeter ki önümüzdeki sene ilk dört değil direkt zirveye oynayacak bir takım yaratın.’ dedim.” açıklamasında bulundu.

Ayrıca Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara; Sırp smaçör Katarina Lazovic’in ikinci devrenin beşinci hafta maçıyla birlikte takıma katılacağını da açıkladı.

Programın tamamını izlemek için tıklayınız.

Galatasaray Voleybol'un Transfer Gündemi GS TV'de Konuşuldu 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir