Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Gilette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri'nde Daniele Santarelli Yılın Antrenörü Seçildi24

Gilette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde Daniele Santarelli Yılın Antrenörü Seçildi

Daniele Santarelli Yılın Antrenörü seçildi. 70. Gilette Milliyet Spor Ödülleri’nde Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı ve Imoco Conegliano Başantrenörü Daniele Santarelli, Yılın Antrenörü ödülünü aldı.

Daniele Santarelli ödül töreninde şöyle konuştu: “İyi akşamlar, bir-iki kelime…kusura bakmayın. Türkçe’de sadece birkaç kelime biliyorum, söz veriyorum gelecek yaza daha çok Türkçe kelime öğrenmiş olacağım.

Bu benim için çok özel bir gün, çünkü mükemmel geçen bir yılın ardından buraya geri dönüp böyle bir ödül almayı hayal edemezdim. Federasyonun desteğini çok fazla hissettim, Başkan geçen yaz boyunca bana çok yardım etti. Taraftarların desteğini çok hissettim, bence Türk taraftarlar dünyada en iyisi. Bize çok yardımcı oluyorlar ve onlarla gittiğimiz her ülke ve şehirde, her yerde karşılaşıyoruz. Bu bizim için çok özel.

Takımıma ‘teşekkürler’ demek istiyorum, çünkü onlar mükemmel oyuncular. Özellikle staffıma da teşekkür ediyorum, çünkü bugün bu ödülü ben alsam da bu ödül staffıma ait. Mükemmel işler çıkardık, onlarla gurur duyuyorum. Teşekkürler.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir