Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Hande Baladın Dünya Şampiyonası Süreci

Hande Baladın Dünya Şampiyonası Sürecini Değerlendirdi

Hande Baladın Dünya Şampiyonası Öncesi: İki Kamp Bizim İçin Verimliydi

Hande Baladın Dünya Şampiyonası hazırlıklarından memnun olduğunu bildirdi. FIVB Kadınlar Dünya Şampiyonası 2022 öncesinde yapılan hazırlık sürecini hakkında Türkiye Voleybol Federasyonu resmi sitesiyle görüşlerini paylaştı. A Milli Kadın Voleybol Takımımız’da smaçör olarak yer alan oyuncumuz Dünya Şampiyonası’na sayılı günler kalmışken DHL Test Turnuvası öncesindeki süreçi şu şekilde değerlendirdi:

Hande Baladın

Hande Baladın Dünya Şampiyonası Süreci

“Dünya Şampiyonası hazırlıklarımız kapsamında ilk önce Fransa’ya giderek hazırlık maçları oynadık. Fransa’nın ardından da Amerika yolculuğumuz oldu. Orada da son olimpiyat şampiyonuna karşı üç tane hazırlık maçı oynadık. Her iki kampımızda bizim için verimli geçti. Bazı sıkıntılar yaşasak da takım halinde en iyi performansımızı sahaya yansıtmaya çalıştık.

Amerika kampımızdan sonra hazırlıklarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Antrenmanlarımız oldukça yoğun geçiyor. Antrenmanlarda eksiklerimizi görerek ve bu eksiklerimizin üzerinde çalışarak Dünya Şampiyonası için hazır hale gelmeye çalışıyoruz.

Önümüzde dört günlük bir İtalya kampımız var. Orada da İtalya, Sırbistan ve Polonya gibi güçlü rakiplerle karşı karşıya geleceğiz. Oynayacağımız bu karşılaşmalar, Dünya Şampiyonası öncesinde son durumumuzu görmemiz açısından önemli olacak. Eksiklerimizi görerek, Dünya Şampiyonası’na en hazır şekilde gitmek istiyoruz.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir