Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Hande Baladın Paris'te görüşmek üzere24

Hande Baladın: “Paris’te görüşmek üzere”

VNL 2024’ün 3. ayağında karın kasından sakatlanan ve Türkiye’ye dönen milli smaçör Hande Baladın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Paris’te görüşmek üzere” dedi. Milletler Ligi Finalleri’nde forma giyemeyeceğini doğrulayan Baladın, üç haftalık iyileşme döneminin ardından Paris Olimpiyatları için takım ile beraber antrenmanlara katılacak.

Hande Baladın:

“Son günlerde sakatlığım nedeniyle yükselen endişeleri ve göndermiş olduğunuz geçmiş olsun mesajlarının farkındayım. Bu nedenle endişelerinizi biraz olsun giderebilmek için sizlerle duygularımı paylaşmak istedim. Maalesef VNL final etabında yer alamayacağım. Fakat bu kısa ara yalnızca küçük bir iyileşme ve güçlenme süreci olacak benim için.

Bu süreçte attığınız mesajlar ve dilekleriniz benim için çok güçlü bir motivasyon kaynağı. Bunun için çok teşekkür ederim.

Hepimizin en büyük hayali ortak. Hayalimizin gerçek olması için takım arkadaşlarımın yanına daha da güçlü döneceğime dair inancım tam.

Paris’te bir an önce ay yıldızlı formaya kavuşup, sizlerin de desteği ve inancıyla birlikte çok güzel başarılara imza atmayı dört gözle bekliyorum.

Yarınki maç için takım arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Sahada yanınızda olamasam da tüm kalbim sizlerle kızlar!

Paris’te görüşmek üzere.”

Hande Baladın Paris'te görüşmek üzere1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir