Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
featured

Igor Gorgonzola Novara’dan Transfer Söylentileri

İtalya ligi Serie A1 takımlarından Igor Gorgonzola Novara, gelecek sezon için transfer çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Sultanlar Ligi takımlarından Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop forması giyen Rus smaçör Marina Markova’yı sezonun kalan bölümü için transfer eden Novara, gelecek sezonda takımdan ayrılacak ve takımla devam edecek isimlerin yanı sıra, yeni transfer söylentileriyle de gündeme geldi.

Igor Gorgonzola Novara'dan Transfer Söylentileri6

Bir sene önce Novara ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Alman smaçör Hanna Ortmann, Rus pasör çaprazı Vita Akimova, İtalyan pasör Francesca Bosio, İtalyan orta oyuncu Sara Bonifacio ve İtalyan libero Eleonora Fersino gelecek sezonda Novara ile devam edecek. Novara’nın yoluna devam ettiği bu oyuncuları dışında önümüzdeki sezonda takımdan ayrılacağı düşünülen oyuncular da var. 2020-2021 sezonundan bu yana Novara forması giyen İtalyan smaçör Caterina Bosetti ve 2023-2024 sezonunun kalan bölümü için Novara ile anlaşan Rus smaçör Marina Markova, yeni sezonda VakıfBank ile olacaklar. 2014-2015 sezonundan beri Novara’da oynayan ve beş senedir de Novara kaptanı olan İtalyan orta oyuncu Cristina Chrichella’nın ise önümüzdeki sezon için Imoco Volley Conegliano ile anlaşmış olduğu söyleniyor. Takımdan ayrılacağı düşünülen diğer bir isim ise İtalyan orta oyuncu Anna Danesi. Volleyball it’in haberine göre Danesi, gelecek sezonda Vero Volley Milano’da forma giyecek.

Yeni sezonda Novara’dan ayrılan oyuncuların yanı sıra, takıma katılacak oyuncular hakkında da söylentiler var. Bu söylentilere göre 2022-2023 sezonundan beri Imoco forması giyen orta oyuncu Federica Squarcini, 2022-2023 sezonundan beri Vallefoglia’da devam eden Sırp orta oyuncu Maja Aleksic, sezon başından beri Il Bisonte Firenze’de oynayan Japon smaçör Mayu Ishikawa ve 2022-2023 sezonundan bu yana Lokomotiv Kaliningrad’da mücadele eden Rus smaçör Tatiana Kadochkina yeni sezonda Novara’ya katılacak.

Igor Gorgonzola Novara'dan Transfer Söylentileri5

Igor Gorgonzola Novara'dan Transfer Söylentileri2

Igor Gorgonzola Novara'dan Transfer Söylentileri3

Igor Gorgonzola Novara'dan Transfer Söylentileri4

Kaynak: Volleyball it

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir