Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
featured

Kaptan Eda Erdem Dündar Filenin Sultanları’nın hedeflerini açıkladı. “VNL 2022’de Altın Madalya hedefliyoruz.”

Türkiye Kadın Milli Takımlar sponsoru Orkid, Türkiye Voleybol Federasyonu ve A Milli Kadın Voleybol Takımı ile bir araya geldiği yemekte Kaptan Eda Erdem Dündar A Milli Kadın Voleybol Takımının hedeflerinden bahsetti. 

Orkid 3 scaled 1

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın 19 yıldır sponsoru olan Orkid, Türkiye Voleybol Federasyonu ve A Milli Kadın Voleybol Takımı ile yeni sezona merhaba demek için yemekte bir araya geldi. Düzenlenen yemekte Kaptan Eda Erdem Dündar bazı açıklamalarda bulundu.

BLG 8473 scaled 1

Anadolu Ajans Muhabirlerine konuşan Kaptan Eda Erdem Dündar, 31 Mayıs 2022’de Ankara’da başlayacak olan VNL 2022 Turnuvası için şu sözleri söyledi. “İlk önce Milletler Ligini oynuyoruz. İlk ayak Ankara’da olacak, daha sonra turnuvanın finalleri tekrar Ankara’da gerçekleşecek. Tabiki de burada hedefimiz öncelikle final sonra altın madalya.”

Kaptan Eda Erdem Dündar

Hollanda ve Polonya’nın ev sahipliğinde 23 Eylül – 15 Ekim 2022 tarihleri arasında düzenlenecek FIVB Kadın Dünya Şampiyonası turnuvası için de şöyle devam etti. “Sonrasında ise Dünya Şampiyonası var. Yanlış hatırlamıyorsam bu turnuvada en iyi altıncılığımız var. Bunun üzerine koymak istiyoruz. O yüzden de hedefimiz öncelikle ilk dört sonrası ise madalya almak olacak.Bu da eğer yaşanırsa bizim için bir ilk olacak.Oynadığımız her turnuvada hedef zaten iyi voleybol oynayıp, madalya ile bitirmek. Şu anki hedeflerimiz bunlar. Umarım Milletler Ligine güzel bir başlangıç yaparız ve devamını da hep birlikte izleriz.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir