Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Kaptan Eda Erdem Oyunumuzu geliştirmeye devam ediyoruz24

Kaptan Eda Erdem: “Oyunumuzu geliştirmeye devam ediyoruz”

Filenin Sultanları VNL 2024’te 3. haftaya galibiyetle başladı. Filenin Sultanları 2024 Milletler Ligi’nin üçüncü haftasındaki ilk maçında Tayland ile karşılaştı. Çin’in Hong Kong ev sahipliğinde Tayland ile mücadele eden Filenin Sultanları, Milletler Ligi’ndeki 9. maçını 25-17, 25-17, 25-17’lik setlerin ardından Tayland’ı 3-0 mağlup etmeyi başardı.

“Oyunumuzu geliştirmeye devam ediyoruz.”

3-0’lık Tayland galibiyetinin ardından Kaptan Eda Erdem şöyle konuştu: 

“Eğlenmeden kazanamazsınız ve keyif alamazsınız. İlk hedefimiz eğlenmek ve sahada en iyi oyunumuzu göstermek. Bazen başarabiliyoruz, bazen başaramıyoruz. Ama tabii ki de çok eğleniyoruz. Gelecek maçlarda çok eğleneceğimizi düşünüyorum. Zorluklarla da karşılaşacağız tabii ki ama biz en iyi takımlardan biriyiz. Rakiplerimize saygı duyuyoruz. Gücümüzün farkındayız. Şu anda kendi seviyemizde değiliz ama oraya ulaşmaya çalışıyoruz. Oynayacağımız 3 maçla birlikte umarım finallere çıkacağız ve bence en iyi oyunumuz için hazır olacağız.

Çin’de her şey yolunda, keyfimiz yerinde. Organizasyon çok iyi. Takım olarak bu ayağın bizim için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Oyunumuzu geliştirmeye devam ediyoruz. Hocamız da bugün rotasyona gitti. Güzel bir oyun vardı sahada. Kalan 3 maç da çok önemli. Kazanmak için her şeye yapacağız. Çok teşekkür ederiz desteğinizi için. Türkiye’ye çok selamlar, sevgiler.”

Kaptan Eda Erdem Oyunumuzu geliştirmeye devam ediyoruz1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir