Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Milano, Marco Gaspari İle Yollarını Ayırdı24

Milano, Marco Gaspari İle Yollarını Ayırdı

Vero Volley Milano ve Marco Gaspari ile karşılıklı olarak sözleşmelerini feshettiklerini duyurdu. 2020-2021 sezonundan beri Milano ekibini çalıştıran İtalyan antrenör, Milano ile karşılıklı olarak yollarını ayırdı.

Marco Gaspari Milano ayrılığı ile ilgili,

“Birlikte çıktığımız yolculuğun çok olumlu olduğuna inanıyorum. Kulübün ilk kadın takımına dört sezon boyunca liderlik etme şansına ve onuruna sahip oldum. Her yıl giderek daha da prestijli hedeflere ulaşmak için mükemmel bir kadroyla işbirliği yaptık. Sporda tecrübeler kesinlikle devirlidir. Ve bence takıma liderlik etme sürem sona erdi. Kulübe ve sahada elimizden gelenin en iyisini yapmamızı sağlayan herkese tüm kalbimle teşekkür ediyorum. Ayrıca son yıllarda her zaman enerjiyle, sıcaklıkla, tutkuyla ve hepsinden önemlisi sportif değerlere saygıyla yanımızda olan taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

Gaspari, Milano ile geçirdiği 4 sezonda; 1 İtalya Süper Kupası ikinciliği, 1 İtalya Kupası üçüncülüğü ve 2 İtalya Süper Kupası ikinciliği, 1 CEV Kupası şampiyonluğu, 2 İtalya Ligi üçüncülüğü ve 2 İtalya Ligi ikinciliği, 1 CEV Şampiyonlar Ligi ikinciliği elde etti.

Kulüp, Gaspari’ye Vero Volley’in liderliğinde dört sezon boyunca gösterdiği bağlılık, tutku ve profesyonellik için teşekkür etti ve ona hayatında ve kariyerinde en iyi şans ve başarıları diledi.

Milano, Marco Gaspari İle Yollarını Ayırdı1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir