Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Mina Popović Galatasaray HDI Sigorta

Mina Popović Galatasaray HDI Sigorta İle Anlaştı

Mina Popović Galatasaray HDI Sigorta İle 1 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Mina Popović Galatasaray HDI Sigorta’nın Sultanlar Ligi 2022-23 kadrosuna dahil oldu. Deneyimli Sırp orta oyuncu Mina Popović Galatasaray HDI Sigorta ile 1 yıllık sözleşme imzalayarak Sultanlar Ligi’nde yeni formasıyla mücadele edecek. Yeni sezon için hazırlıklarına hız kesmeden devam eden Galatasaray HDI Sigorta, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. 1994 doğumlu 1.87 boyundaki deneyimli Sırp orta oyuncu, 1 yıllık sözleşme ile yeni sezon için kadrodaki yerini almış durumdadır.

Kariyer yolculuğuna Sırbistan’ın Poštar 064 Belgrade kulübünde başlayan Mina Popović, Crvena Zvezda, Obiettivo Risarcimento Vicenza, Foppapedretti Bergamo, Il Bisonte Firenze, Èpiù Pomì Casalmaggiore, Savino Del Bene Scandicci gibi Sırp ve İtalyan kulüplerinde devam etti. Son olarak Fenerbahçe Opet forması giyen deneyimli oyuncunun yeni adresi Galatasaray HDI Sigorta oldu.

Sırbistan Kadın Voleybol Takımı ile birçok başaraya imza atan Mina Popovic’in Avrupa’da 2 altın, Dünya Kupası’nda gümüş, 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda bronz ve son olarak 2022 de ev sahipliğini yaptığımız VNL’de ise bronz kazandı.

Galatasaray HDI Sigorta resmi hesaplarından ise ”Mina Popovic’e kulübümüze hoş geldin der, başarılı bir sezon geçirmesini dileriz.” mesajıyla duyurarak transferin kesinleştiği bildirildi.

Mina Popović Galatasaray HDI Sigorta

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir