Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
featured

Imoco Volley Conegliano’da Yaprak Dökümü

Lega Pallavolo Serie A1 Femminile Şampiyonu Imoco Volley Conegliano Vedaları

Imoco Volley Conegliano

Libero Lara Caravello, Smaçör Miriam Sylla, Pasör Giulia Gennari, Pasör Çaprazı Paola Egonu, Orta Oyuncu Raphaela Folie olmak üzere beş resmî veda açıklandı ve oyuncular kendi sosyal medya hesaplarından takımlarına vedalarını duygusal paylaşımlarla duyurdu.

Imoco Volley Conegliano 2021/22 sezonunda efsane kadrosuyla; 2 adet Şampiyonlar Ligi ve Dünya Kulüpler Şampiyonası olmak üzere gümüş madalya, 3 kez de İtalya Kupası, İtalya Ligi ve İtalya Süper Ligi olmak üzere şampiyonluk yaşadı.

Imoco Volley Conegliano Ayrılık Mesajları

 

Imoco Volley Conegliano
Imoco Volley Conegliano

Miriam Sylla:

Veda etme zamanı geldi, tabii ki zamanlamam kibirli, arsız ya da başka bir şey olduğum için değil…

Cesaretim yoktu, komik değil mi?!

İyi gülün, ama inanın ki böyle bir gruba ve takıma geçen 4 yıldan sonra siz de veda etmekten çekinirsiniz.

Bu güven içinde yıllar için @imocovolley’e teşekkürler.

Bana zamanını, sabrını ve emeğini veren teknik ve sağlık personellerine teşekkür ederim.

“Her zaferin içinde daima dışarıdan gizli fedakarlıklar ve başarısızlıklar vardır.”

Bu cümleyle, benim yanımda büyük bir özveriyle savaşan, acı çeken, ağlayan, sevinen ve çok çalışan her bir pantere, gerçekten üzgün olan her bir kıza teşekkür etmek istiyorum.

Her biriniz bana çok şey verdiniz ve öğrettiniz, umarım küçük yolumda size sadece bir sporcu olarak değil, bir insan olarak da myriam’ın güzel bir hatırasını bırakabilmişimdir.

 

Imoco Volley Conegliano
Imoco Volley Conegliano

Paola Egonu:

Her şey geçer, bu doğru, ama bazı şeyler kalıcıdır. Birkaç yerde olduğu gibi burada da sevildim ve bunu asla unutmayacağım.

Burası benim evimdi ve sanırım sonsuza kadar biraz öyle kalacak.

Her şey için teşekkürler.

v2 Giulia Gennari:

Ne yazık ki, 3 yıldır benim için aile gibi olan bir takıma veda etme zamanı geldi. 3 yoğun ve önemli yıl. Sevinçler, tatminler, kötü anlar, mutluluk ve büyüme dolu 3 yıl.

Öncelikle beni seçen ve bana bu harika deneyimi yaşama fırsatı veren, bana bu kadar güvenen takıma teşekkür etmek istiyorum.

Bizi her zaman destekleyen ve her yerde takip eden hayranlarımıza teşekkür etmek istiyorum. PalaVerde tezahüratının İtalya’daki en güzel tezahüratlardan biri olduğu söylenir ve gerçekten de öyle. Bir panter olarak deneyimleme zevkini yaşadım ve şimdi bunu bir rakip olarak deneyimlemem gerekecek ve bu çok garip olacak.

3 yıldır birlikte çalıştığımız antrenör ekibine bana öğrettikleri her şey için teşekkür etmek istiyorum.

Ve son olarak, tüm takım arkadaşlarım. Onlar için ifadeler yetersiz, çünkü benim için şampiyon, sporcu, profesyonel ve arkadaş olmanın ne demek olduğunu gösteren bir örnek oldular. Sonsuza kadar içimde kalacak o kadar çok şey paylaştık ki.

Size daha iyi arkadaşlar dileyemediğimi ve sizi gerçekten sevdiğimi söylemek istiyorum.

 

Imoco Volley Conegliano

Lara Caravello:

Imoco’ya iki yıl önce, belki de herkes için en kötü ve en zor yılda, beni tam da Palaverde’nizin sıcaklığını ve sevgisini tanıma fırsatının olmadığı yılda aldığı için teşekkür ederim. Ancak her şeye rağmen, taraftarlarınız saha içinde ve dışında her zaman seslerini yükselttiler ve nihayet bu yıl kalabalık ve gürültülü bir şekilde evlerine döndüler ve bana ne kadar harika bir seyirci olduklarının biraz olsun zevkini yaşama fırsatı sağladılar. Imoco’ya beni büyük panter ailesine aldığı ve kendimi hemen evimde hissettirdiği için teşekkürler. Imoco’ya her zaman uygun olan teknik, tıbbi ve kurumsal bir kadro sağladığı için teşekkür ederiz. Bana her zaman fazlaca güven ve ilgi gösterdiler.

Beni inanılmaz bir takıma dahil ettiğiniz için teşekkürler Imoco, çok güçlü, sert, ama herşeyden önce alçakgönüllü, yardımsever, hoş (ara sıra), çok çılgın kızlardan ama hepsinden de öte yürekli insanlardan oluşuyor. Onlar sayesinde çok şey öğrendim, çok büyüdüm ve her zaman güvenebileceğim yeni ve gerçek ARKADAŞLAR buldum ki bu bir kadın takımında pek kolay değil.

Basit bir teşekkür benim için yaptığınız her şeyin karşılığı asla olamaz, ama size borçlu olduğumu bilmeniz yeterli!

Imoco Volley Conegliano
Imoco Volley Conegliano

 

Imoco Volley Conegliano Ekran Resmi 2022 06 02 22.33.02 Imoco Volley Conegliano

Paola, Miriam ve Raphaela’nın transfer detayları bilinirken, Lara ve Giulia’nın yeni sezonda henüz resmî transfer detayları bilinmiyor. Söylentiler arasında Lara’nın ismi Cuneo Granda Volley ile anılırken, Giulia’nın ismi Volley Bergamo ile anılıyor.

Imoco Volley Conegliano ile yollarının ayrılacağı konuşulan diğer oyuncuların söylenti transferleri ise şu şekilde;

Imoco Volley Conegliano

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir