Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Misli.com Sultanlar Ligi 26. Hafta Maç Programı ve Yayın Akışı

Misli.com Sultanlar Ligi 26. Hafta Maç Programı ve Yayın Akışı

Sultanlar Ligi 26. Hafta Maç Programı ve Yayın Akışı Belli Oldu

Sultanlar Ligi 26. hafta maç programı ve yayın akışı belli oldu. Haftanın açılış maçı 20 Nisan Perşembe günü oynanacak ve hafta sonu devam eden mücadelelerle tamamlanacak.

20 Nisan Perşembe günü saat 14.00’te Kuzeyboru, PTT’yi Aksaray Spor Salonu’nda ağırlayacak. Maç Misli TV’den canlı olarak yayınlanacak.

22 Nisan Cumartesi günü saat 12.30’da İlbank, Eczacıbaşı Dynavit ile TVF Başkent’te mücadele edecek. Maç Misli TV’den canlı olarak yayınlanacak. Aynı gün saat 15.00’te Sigorta Shop, Nilüfer Belediyespor’u TVF Başkent’te konuk edecek. Bu maç da Misli TV’den canlı olarak yayınlanacak. Ayrıca saat 15.00’te Bolu Belediyespor, Sarıyer Belediyespor ile Karaçayır Spor Salonu’nda karşılaşacak. Mücadele Misli TV’den canlı yayınlanacak.

23 Nisan Pazar günü saat 14.00’te Çukurova Belediye Adana Demirspor, VakıfBank ile Aski Atatürk Voleybol Salonu’nda mücadele edecek. Maç Misli TV’den canlı olarak yayınlanacak. Aynı saatte Aydın Büyükşehir Belediyespor, Galatasaray HDI Sigorta’yı Mimar Sinan Voleybol Salonu’nda ağırlayacak. Bu maç da Misli TV’den canlı olarak yayınlanacak.

Günün son maçında saat 14.00’te Fenerbahçe Opet, Türk Hava Yolları ile TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda karşılaşacak. Mücadele Misli TV’den canlı yayınlanacak.

Sultanlar Ligi 26. Hafta Maç Programı ve Yayın Akışı

misli.com Sultanlar Ligi 26. hafta maç programı açıklandı. 20 Nisan 2023 saat 14.00’te Sultanlar Ligi’nde 26. haftanın açılışını Kuzeyboru-PTT yapacak.Sultanlar Ligi 26. Hafta Maç Programı ve Yayın Akışı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir