Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Naz Aydemir Akyol Blok Yapmayı Seviyorum

Naz Aydemir Akyol: ” Blok Yapmayı Seviyorum”

Naz Aydemir Akyol Maç Sonu Görüşleri

Naz Aydemir Akyol, misli.com Sultanlar Ligi’nde 12. hafta mücadelesi için Galatasaray deplasmanındaydı. 2 saat süren zorlu 5 setin ardından 3-2’lik galibiyetle tamamlayan Türk Hava Yolları‘nın tecrübeli pasörü Naz Aydemir Akyol, maç sonunda TRT Spor Yıldız ekranlarında Şeyda Şenürek’in uzattığı mikrofona açıklamalarda bulundu. Blok yapmayı sevdiğini ve bununla motive olduğunu belirten Naz Aydemir şunları söyledi;

Naz Aydemir Akyol: 

Naz: ” Çok zorlu bir maç geçti ama seyir kalitesi çok yüksek bir maç diyemeyeceğim çünkü Galatasaray çok yorgundu. Deplasmandan Scandicci maçından buraya geldiler.

Biz, artık senenin son düzlüğüne gelmiş olmanın verdiği bir yorgunluk da var. 3 günde bir maç oynuyoruz, herkes yorgun bunu sadece bize atfedemeyeceğim bu yorgunluğu.

Önemli olan kazanmaktı bizim için, puan kaybettik ama kazanmak her zaman güzeldir. Oyun içinde baya arayı açtığımız zamanlar da oldu, çok basit hatalar yaptığımız anlar da oldu fakat dediğim gibi takım bütünlüğünü ve takım ruhunu oluşturabilmek için zor zamanlardan çıkabilmek önemli.

Bugün ne olursa olsun biz kazandığımız için mutluyum. Şimdi yarıyı kapatmak için son bir maçımız kaldı. Yarın umarım biraz dinlenme fırsatımız olur ki o maça da hazırlanabilelim.

”Blok Yapmayı Seviyorum”

Ben blok yapmayı seviyorum. Oyunun içindeki en sevdiğim element diyebilirim. Bu yüzden de blok yaptığım zaman daha çok motive oluyorum. Bu da takım arkadaşlarıma ya da takıma iyi geliyorsa ne mutlu bana. Önemli olan her şeyden önce kazanmak.

Ben çok iyi oynamışım, çok sayı almışım ya da hiç sayı almamışım bir önemi yok. Bugün kazandığımız için gerçekten çok mutluyuz. Zorlu bir rakibe karşı zorlu bir skorla da olsa galibiyet aldık.”Naz Aydemir Akyol Türk Hava Yolları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir