Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Nilüfer Belediyespor, 2-0'dan Geri Dönerek Aydın'ı Mağlup Etti

Nilüfer Belediyespor, 2-0’dan Geri Dönerek Aydın’ı Mağlup Etti

Nilüfer Belediyespor’dan Geri Dönüş!

Nilüfer Belediyespor 2-0’dan gelerek kazanmayı başardı. misli.com Sultanlar Ligi 9. hafta mücadelesinde Aydın Büyükşehir Belediyespor’u konuk eden Nilüfer Belediyespor 2-0 geriye düştüğü karşılaşmadan galip ayrılmasını bildi. 2 saat 16 dakika süren 5 setlik mücadeleyi 3-2 kazanarak galibiyeti hanesine yazdıran Nilüfer Belediyespor’da en skorer oyuncu 21 sayı ile Nikola Radosova olurken maçın en skorer oyuncusu ise 36 sayı ile Anna Nicoletti oldu.

5 setin ardından Nilüfer Belediyespor’da Nikola Radosova 21 sayı ile takımının en skorer oyuncusu oldu. Sherridan Atkinson 16 sayı, Deniz Uyanik ve Aleksandra Milanova 9’ar sayı, Ecenur Aksoy 8 sayı alırken Hümay Fırıncıoğlu 6 sayı ile tamamladı. Aydın Büyükşehir Belediyespor’da ise 36 sayı ile an skor yükünü üstlenmesine rağmen kazandırmaya yetmedi. Sasa Planinsec 14 sayı, Aslıhan Kılıç 10 sayı, Sara Loda 8 sayı, İdil Naz Başcan 5 sayı ile oynarken Merve Nur Öztürk ve Özge Nur Çetiner 3’er sayı ile tamamladı.

Müthiş bir geri dönüş ile galibiyetini hanesine yazdıran Nilüfer Belediyespor, Sultanlar Ligi 10. hafta mücadelesi için Kuzeyboru deplasmanında olacak. Aydın Büyükşehir Belediyespor ise evinde Sarıyer Belediye’yi konuk edecek.

Nilüfer Belediyespor Aydın Büyükşehir Belediyespor 4 Aralık 2022

Nilüfer Belediyespor Aydın Büyükşehir Belediyespor 4 Aralık 2022 Sultanlar Ligi 9. Hafta İstatistikleri

Nilüfer Belediyespor Aydın Büyükşehir Belediyespor 4 Aralık 2022 Sultanlar Ligi 9. Hafta İstatistikleriNilüfer Belediyespor Aydın Büyükşehir Belediyespor 4 Aralık 2022 Sultanlar Ligi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir