Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Isabelle Haak

Paola Egonu ve Isabelle Haak Aynı Seviyede

”Isabelle Haak Paola Egonu’nun Yokluğunu aratmayacak”

Isabelle Haak

Imoco Volley Conegliano eş başkanı Pietro Maschio Isabelle Haak için ”çok yüksek bir teknik seviyeden bahsediyoruz” diyerek taraftarlarını ateşleyecek açıklamalarda bulundu. Eş başkan ”hepimizin bildiği gibi Paola Egonu dünyanın en iyi pasör çaprazı, o topa vurduğunda karşısında hiç kimse duramıyor.”

Pietro Maschio

Isabelle Haak Her Konuda Kendini Kanıtladı

Haak’ın zaten her konuda kendini ispat eden bir oyun sergilediğini söyleyen Maschio, Egonu’nun da blok defansını geliştirmesi gerektiğini ve bu yüzden şu an ikisinin de aynı seviyede iyi olduğunu düşündüğünü belirtti.

Pietro Maschio’nun Gelecek Sezon Tahminleri

Şampiyonluk için kulüplerinin oldukça avantajlı durumda olduğunu söyleyen eş başkan, Conegliano ile birlikte Monza, Novara ve Scandicci’nin de ön sıralarda yer alacağını öngörüyor.

”Eczacıbaşı Güçlü Bir Şekilde Geri Dönüyor”

Şampiyonlar Ligi’nde Türklerden ve İtalyanlardan korkulması gerektiğini söylerken, Eczacıbaşı’nın yüksek seviyelerde geri dönmesi hakkında çok konuşulduğunu ama yine de Vakıfbank’ı özellikle Egonu‘nun gelmesinden sonra Eczacıbaşı dahil geçebilecek bir takım olduğunu düşünmüyor.

Hedef: Dünya Kulüpler Kupası

Maschio akıllarında hâlâ Dünya Kulüpler Kupası şampiyonluğunun kaldığını söylerken, ev sahipliği için ise bir başvuru oluşturmayacaklarını söyledi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir