Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Resmi Hristina Vuchkova Fenerbahçe Opet'te

Resmi: Hristina Vuchkova Fenerbahçe Opet’te

Hristina Vuchkova Fenerbahçe Opet İle Anlaştı

Hristina Vuchkova Fenerbahçe Opet ile misli.com Sultanlar Ligi’nde ikinci devreye başlayacak. Resmi olarak transfer olduğu Fenerbahçe Opet tarafından duyurulan Hristina Vuchkova kadroya dahil edildi. 2022-2023 sezonunda Çin’in Beijing BAIC Motor kadrosunda yer alıp sezonu tamamladıktan sonra transfer söylentileriyle birlikte adı anılmaya başlanmıştı. Resmi açıklamanın gelmesinin ardından 2008-2009 sezonunda CSKA Sofia’da başlayan kariyerine Fenerbahçe Opet ile devam edecek.

Devre arasının tamamlanmasına sayılı günler kala transfer ile kadro güçlendirmesine devam eden Fenerbahçe Opet, Hristina Vuchkova’yı duyurdu. Hristina Vuchkova Fenerbahçe Opet ile sezon sonuna kadar anlaşarak devreye başlayacak.

Bulgar oyuncu daha önce ülkemizde Galatasaray, PTT Spor, Türk Hava Yolları ve Nilüfer Belediyespor formalarını da giymişti. Resmi olarak sezon sonuna kadar anlaşıldığı duyuran Fenerbahçe Opet ise şu mesajla karşıladı;

”Hristina Vuchkova’ya ailemize hoş geldin diyor, sarı-lacivertli forma altında zaferlerle dolu bir sezon yaşamasını temenni ediyoruz.”

Hristina Vuchkova Fenerbahçe Opet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir