Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Stefano Lavarini Resmen Fenerbahçe Opet'te

Stefano Lavarini Resmen Fenerbahçe Opet’te

Stefano Lavarini Fenerbahçe Opet Transferi Resmiyet Kazandı

Stefano Lavarini resmi olarak transfer bildirisi Fenerbahçe Opet tarafından paylaşıldı. Transferi resmi olarak duyuran Fenerbahçe Opet resmi sitesi şu ifadelere yer verdi: ”İtalyan Başantrenör Stefano Lavarini’ye Fenerbahçe Ailesine hoş geldin diyor, başarı ve şampiyonluklarla dolu yıllar diliyoruz.”

Fenerbahçe Opet’in bu önemli transferiyle ilgili olarak, kulüp yönetimi Stefano Lavarini’yi resmi olarak karşılamış ve başarı dolu bir dönem geçirmesi için iyi dileklerde bulunmuştur. Fenerbahçe Opet, Lavarini ile birlikte yeni sezon öncesi güçlü bir yapılanma sağlamayı hedeflemektedir. Başarılı antrenörün tecrübesi ve liderlik yetenekleri, takımın ilerleyen dönemlerdeki performansını olumlu yönde etkilemesi beklenmektedir.

Lavarini, kariyerine 1995-96 sezonunda İtalyan ligi takımlarından Pallavolo Omegna’nın yardımcı antrenörlüğünü yaparak başlamıştır. Ardından, İtalya Ligi takımlarından BigMat Sanpaolo Chieri, Linkem Club Italia, Norda Foppapedretti Bergamo ve Unet E-Work Busto Arsizio’nun başında görev almıştır. 2017-18 ve 2018-19 sezonlarında Brezilya’nın güçlü ekiplerinden Itambé/Minas’ın başantrenörlüğünü üstlenen Lavarini, 2019-2021 yılları arasında Güney Kore Kadın Milli Takımını çalıştırmıştır. Son olarak, İtalya Ligi takımlarından Igor Gorgonzola Novara’yı çalıştıran 1979 doğumlu İtalyan antrenör, 2022’den bu yana Polonya Kadın Milli Takımının başında bulunmaktadır.

Stefano Lavarini Fenerbahçe Opet Transfer

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir