Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
featured

Tatiana Kosheleva 2022/23 Sezonuna Megabox’la Geri Dönüyor

Tatiana Kosheleva Tamamen İyileşti

2021/22 sezonundaki Imoco Volley Conegliano karşılaşmasında sakatlanan Tatiana Kosheleva diz çapraz bağlarında yırtık teşhisi ile tedavi görmeye başlayıp sezonu kapatmıştı. Yeni sezonda iyileştiğini ve sahalara hazır olduğunu duyuran İtalyan ekip Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia 2021/22 sezonunu dokuzuncu sırada tamamlamıştı.

Tatiana Kosheleva

Megabox Vallefoglia’nın başantrenörü Fabio Bonafede, kaptan Tatiana Kosheleva’nın oynamaya hazır olduğunu söyledi. ”Kosheleva 23 Şubat’ta Conegliano’ya karşı oynanan maçın dördüncü setinde bir sakatlık yaşadı: 2. hattan hücum ederken sağ dizindeki ön çapraz bağı koptu ve Roma’daki Villa Stuart Sağlık Merkezi’nde Profesör Pier Paolo Mariani tarafından başarılı bir şekilde ameliyat edildi. Uzun bir rehabilitasyondan geçti ve yardımcı antrenörümüz Giacomo Passeri tarafından süreci yakından takip edildi” diye ekledi.

Tatiana Kosheleva ”Sahaya dönmeye, yeni takım arkadaşlarımla tanışmaya hazırım”

Instagram profilinde rehabilite sürecinde birçok hayranıyla iletişime geçti,  takipçilerinin fiziksel iyileşmesinin göze çarpan aşamalarını YouTube‘dan da takip etmelerini sağladı. Uçaktan iner inmez ilk sözlerinin “İtalya’ya, Vallefoglia’ya ve geri döndüğüme çok mutluyum buna inanamıyorum” olduğunu takipçileriyle paylaşan kulübü; Kosheleva’nın en kısa sürede spor salonuna dönecek müjdesini resmi hesaplarından paylaştı. Tatiana Kosheleva ise “Sahaya dönmeye, yeni takım arkadaşlarımla tanışmaya hazırım ve her zaman olduğu gibi elimden gelenin en iyisini yapacağım.” diyerek duygularını dile getirdi.

Tatiana Kosheleva

Kulüp başkanları Ivano Angeli Tatiana Kosheleva için “Özellikle Tatiana için çok mutluyum. Niteliklerini ve zihin gücünü biliyorum, takıma geri dönerken ve takıma geri dönmenin tadını çıkarırken ne kadar mutlu hissedebileceğinin tamamen farkındayım, ailemize geri döndü, geriye dönüp baktığımda, onun çalışmalarını ve büyümemize yardımcı olan birçok güzel şeyi görüyorum. İleriye bakarsam, onu her zaman spor projemizin ve zor hedeflerimizin dayanak noktası olarak görüyorum” şeklinde düşüncelerini dile getirdi.Tatiana Kosheleva

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir