Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
THY Sezon Sonuna Kadar Kamil Söz'e Emanet

THY Sezon Sonuna Kadar Kamil Söz’e Emanet

Türk Hava Yolları’nda Başantrenör: Kamil Söz

Türk Hava Yolları sezon sonuna kadar Kamil Söz’e emanet olacak. Türk Hava Yolları tarafından resmi açıklamanın gelmesiyle birlikte kesinleşen Kamil Söz dönemi resmen başlamış oldu. 16 Şubat 2023’de gelen açıklamayla birlikte Marcello Abbondanza dönemi sona ermişti.

Türk Hava Yolları resmi açıklamayla birlikte Kamil Söz’ü şu şekilde duyurdu;

”Hoş geldin Kamil Söz!

Mücadele ettiğimiz 3 kulvarda da yoluna emin adımlarla devam eden takımımız, son olarak Kuzeyboru’yu çalıştıran başantrenör Kamil Söz ile sezon sonuna kadar anlaşmaya varmıştır.

Hocamıza hoş geldin diyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz.”

Resmi açıklama ile birlikte Abdullah Kelkitli şunları söyledi;

Türk Hava Yolları Spor Kulübü Genel Sekreteri Abdullah Kelkitli:

“Misli.com Sultanlar Ligi’nde ilk 4’te ye alan, AXA Sigorta Kupa Voley’de çeyrek final etabında bulunan ve CEV Kupası’nda da yarı finale yükselme başarısı gösteren THY yeni antrenörü Kamil Söz oldu. Kendisine güvenlerinin tam. Umarım sezon sonu için koymuş olduğumuz hedeflere Kamil Söz ile ulaşacağız. Marcello Abbondanza’nın ayrılığı sonrası geçici olarak Recep Vatansever maçlarımıza başantrenör olarak çıkmıştı. Kendisi de bu süreci çok iyi yönetti. Kamil hocanın yardımcısı olarak o da görevine devam edecek. Anlaşmanın iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum.” diyerek resmi olarak açıklamayı yaptı.

Türk Hava Yolları Kamil Söz Dönemi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir