Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
featured

Tijana Boskovic Dünya Şampiyonası Hakkında Konuştu

Tijana Boskovic, Dünya Şampiyonası, Sırbistan

Sırp yıldız Tijana Boskovic milli takımıyla hazırlık kampını sürdürürken Dünya Şampiyonası hakkında konuştu. FIVB Kadınlar Dünya Voleybol Şampiyonası‘nda C Grubunda A.B.D., Almanya, Bulgaristan, Kanada ve Kazakistan ile yer alan Sırbistan Milli Takımı kadrosu;

Tijana Boskovic

Pasör: Bojana Drca, Sladjana Mirkovic
Smaçör: Sara Lozo, Bianka Busa, Bojana Milenkovic, Katarina Lazovic, Brankica Mihajlovic
Pasör çaprazı: Tijana Boskovic, Ana Bjelica
Orta oyuncu: Jovana Stevanovic, Maja Aleksic, Mina Popovic, Jovana Kocic, Minja Osmajic
Libero: Teodara Pusic, Bojana Gocanin, Aleksandra Jegdic

Dünyaca ünlü, 6 Ağustos 1984 doğumlu, Sırp pasör Maja Ognjenovic kadroda yer almadı.

Tijana Boskovic: Formum ve Sağlığım İyi Durumda

Tijana Boskovic

”Hollanda’ya hazırlıklarımız tam bir şekilde gidebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyoruz”

8 Mart 1997 doğumlu, Eczacıbaşı Dynavit oyuncusu, Sırp pasör çaprazı Tijana Boskovic: ”Formum ve sağlığım iyi durumda, bunu turnuvada en iyi şekilde göstereceğime inanıyorum.” dedi.

Sırbistan Milli Takımı mücadelesini 25 Eylül 2022 TSİ 21:00’de Kanada kanada karşısında verecek. Karşılaşma Hollanda Arnhem’de gerçekleşecek.

Tijana Boskovic: Sadece Mücadele İçin Evimdeyim

Tijana Boskovic

”Bu yıl bildiğiniz üzere Uluslar Ligi’nde yoktum ama şu an yine beraberiz ve Dünya Şampiyonası’na hazırlanıyoruz. İlk maça iki aydan az bir süre kaldı, sadece mücadele için evimdeyim, kolay olmayacağına eminim.” şeklinde konuştu.

Daniele Santarelli

Santarelli de daha önce Dünya Şampiyonası açıklamasında Tijana Boskovic için;

”Boskovic bir aydır bizimle antrenman yapıyor. Biraz dinlenmek istemişti. Bu izni verdiğime çok sevindi. Çünkü şu anda enerji dolu. Ekibin bir parçası olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi. Onunla daha güçlü olacağız.” demişti.

Tijana Boskovic: ”Dünya Şampiyonası’nın önemini ve kalitesini biliyoruz ama biz her zaman olduğu gibi iyi bir kamp sürecindeyiz.”Tijana Boskovic Sırbistan

”Bu yıl bildiğiniz üzere Uluslar Ligi’nde yoktum ama şu an yine beraberiz ve Dünya Şampiyonası’na hazırlanıyoruz. İlk maça iki aydan az bir süre kaldı, sadece mücadele için evimdeyim, kolay olmayacağına eminim. Dünya Şampiyonası’nın önemini ve kalitesini biliyoruz ama biz her zaman olduğu gibi iyi bir kamp sürecindeyiz. Hollanda’ya hazırlıklarımız tam bir şekilde gidebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Formum ve sağlığım iyi durumda, bunu turnuvada en iyi şekilde göstereceğime inanıyorum. VNL’de zaten kızlar muhteşem bir mücadele gösterdiler, motivasyon olarak da gayet yüksektiler. Sonucundan da oldukça memnunuz. Dünya Şampiyonası’nı dört gözle beklemek için bir sebebimiz var.” şeklinde konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir