Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
featured

Türk Hava Yolları CEV Kupası’nda Yarı Final’e Çıktı

Türk Hava Yolları 3-0 Volley Mulhouse Alsace

Türk Hava Yolları CEV Kupası 1 Mart 2023

Türk Hava Yolları CEV Kupası’nda adını Yarı Final’e yazdırmayı başardı. 1 Mart 2023 saat 18.00’de CEV Kupası Çeyrek Final ikinci maçında Fransa ekibi Volley Mulhouse Alsace ile sahaya çıkan Türk Hava Yolları, set kaybetmeden maçı kazanarak Yarı Final’e uzandı. Türk Hava Yolları, 25-19, 25-22 ve 25-22’lik setlerin ardından 3-0 kazanarak Yarı Final eşleşmesini beklemeye başladı.

TRT Spor Yıldız ve European Volleyball resmi youtube hesabından canlı olarak yayınlanan mücadele 1 saat 21 dakika sonra temsilcimizin galibiyetiyle noktalandı. Türk Hava Yolları, CEV Kupası Yarı Final’de Savino Del Bene Scandicci – SC Potsdam maçında Yarı Final’e yükselen takım ile eşleşecek.

Çeyrek Final 2. maç öncesi Türk Hava Yolları Kaptanı Şeyma Ercan şunları söylemişti;

Şeyma Ercan: ”Ülkemizdeki bu zor süreçten dolayı çok üzgün olduğumuzu belirtmek istiyorum. Kalbimiz, dualarımız deprem bölgesindeki vatandaşlarımızla birlikte ama karşılaşmalarımızı da bir şekilde oynamaya devam etmek zorundayız. CEV Kupası’nda oynayacağımız rövanş karşılaşması da bizim için çok önemli. İlk maçta aldığımız 3-0’lık galibiyetle tur için avantajlı durumdayız. Evimizde oynayacağımız ikinci karşılaşmadan da güzel bir oyun sergileyip galip ayrılarak adımızı Yarı Final’e yazdırmak istiyoruz.”

Türk Hava Yolları – Volley Mulhouse Alsace CEV Kupası Çeyrek Final 1 Mart 2023 İstatistikleri

Türk Hava Yolları CEV Kupası’nda adını bu maçla birlikte Yarı Final’e yazdırmayı başardı.

Türk Hava Yolları – Volley Mulhouse Alsace CEV Kupası Çeyrek Final 1 Mart 2023 İstatistikleri

Türk Hava Yolları CEV Kupası 2023 Çeyrek Final 2. MaçTürk Hava Yolları CEV Kupası 2022 Çağla AkınTürk Hava Yolları Kiera Van Ryk

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir