Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Türk Hava Yolları-Viteos Neuchatel Maçı TRT Spor Yıldız

Türk Hava Yolları-Viteos Neuchatel Maçı TRT Spor Yıldız’da

Rövanş Maçı: Türk Hava Yolları-Viteos Neuchatel

Türk Hava Yolları-Viteos Neuchatel mücadelesi TRT Spor Yıldız ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. 20 Aralık 2022 saat 18.00’de CEV Volleyball Cup 2023 rövanş maçı için sahaya çıkan olan takımlar üst tur için mücadele edecek. Türk Hava Yolları, İsviçre deplasmanından 3-0’lık galibiyet ile dönmüştü.

Türk Hava Yolları avantajı olarak evinde ağırlayacağı Viteos Neuchatel maçını kazanırsa son 8 mücadelesine çıkmaya hak kazanacak. İsviçre deplasmanından 15-25, 18-25 ve 21-25’lık setlerin ardından 3-0’lık galibiyetle dönen Türk Hava Yolları, TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’ndan galip ayrılarak turu atlamak istiyor.

Türk Hava Yolları’ndan Madison Kingdon, Viteos Neuchatel UC maçı öncesinde şunları söyledi;

CEV Kupası’nda bir üst tura yükselmemiz için önemli bir maç. Evimizde taraftarımızın önünde oynayacağımız için de heyecanlıyız. Rakibimiz Neuchatel güçlü hücumlara sahip, iyi bir takım. Bu yüzden blok-defans kurgumuzusun iyi çalışmasına ihtiyacımız var. Üst tura yükselebilmek için en iyi performansımızı sahaya yansıtmayı umuyoruz. ” diyerek görüşlerini belirtti.Türk Hava Yolları-Viteos Neuchatel Madison Kingdon

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir