Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Türk Hava Yolları Ze Roberto İle İmzaları Attı

Türk Hava Yolları Ze Roberto İle İmzaları Attı

Türk Hava Yolları Ze Roberto Dönemi Başladı

Türk Hava Yolları Ze Roberto ile resmi olarak imzaları attığını duyurdu. 2023-2024 sezonunda Türk Hava Yollarında Ze Roberto dönemi başlayacak. Sezon ortasında Marcello Abbondanza’nın ayrılmasıyla birlikte geriye kalan haftaları Kamil Söz tamamlamıştı. Önümüzdeki sezon ise takımın başında olacak olan isim Ze Roberto olarak resmen açıklandı.

Türk Hava Yolları Kadın Voleybol Takımı, yeni sezona güçlü bir başlangıç yapmak için Brezilya Milli Takımı’nın Başantrenörü Jose Roberto Guimaraes, bilinen adıyla Ze Roberto, ile resmi sözleşme imzaladı.

2023-2024 voleybol sezonu öncesinde gerçekleşen bu önemli hamle, THY’nin Yeşilköy’deki genel müdürlük binasında düzenlenen bir basın toplantısıyla duyuruldu. Toplantıya THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Ahmet Bolat, THY Spor Kulübü Genel Sekreteri Abdullah Kelkitli, TGS Yer Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ali Emre Yıldırım ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Bu önemli anlaşmayla Türk Hava Yolları, yeni sezon hedeflerine emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Ze Roberto’nun tecrübesi ve başarıları, Türk Hava Yolları Kadın Voleybol Takımı’nın sahadaki performansına olumlu katkılar sağlayacak gibi görünüyor.

Türk Hava Yolları Ze Roberto Basın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir