Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
U18 Milli Takımımız Avrupa Şampiyonası'nda İlk Maçına Çıkıyor24

U18 Milli Takımımız Avrupa Şampiyonası’nda İlk Maçına Çıkıyor

U18 Kadın Milli Takımımız’ın Romanya ve Yunanistan’da 1-13 Temmuz 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Avrupa Şampiyonası’nda ilk maçına çıkıyor.

Yunanistan’ın Girit Adası’ndaki Kandiye şehrindeki ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan U18 Avrupa Şampiyonası Grup Etabı maçlarında Millilerimiz 2. grupta Yunanistan, Bulgaristan, Finlandiya, Almanya, Macaristan, Litvanya ve Polonya ile karşılaşacak.

U18 Avrupa Şampiyonası Grup Etabı maçlarının ardından gruplarında 1. ve 2. sırada yer alan takımlar yarı finale isimlerini yazdıracak. Turnuvada yarı final, 3./4.’lük ve final karşılaşmaları Romanya’nın Alba Blaj ev sahipliğinde oynanacak.

U18 Kadın Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası maç programı şöyle:

TARİH SAAT MAÇ
1 Temmuz 14.30 Türkiye – Finlandiya
2 Temmuz 20.00 Türkiye – Bulgaristan
3 Temmuz 14.30 Türkiye – Almanya
5 Temmuz 12.00 Türkiye – Macaristan
6 Temmuz 12.00 Türkiye – Litvanya
8 Temmuz 17.30 Türkiye – Polonya
9 Temmuz 20.00 Türkiye – Yunanistan

U18 Türkiye Kadın Milli Takımı’nın idari ve teknik kadrosu ile 14 kişilik kadrosu şöyle:

U18 Türkiye Kadın Milli Takımı Geniş Kadrosu:

Adı Soyadı Pozisyon Kulübü
Pasör Irmak Nil Akpınar Eczacıbaşı
Pasör Esmanur Erdoğan Nilüfer Belediyespor
Pasör Çaprazı Aylin Uysalcan VakıfBank
Smaçör Eslem Yılmaz Eczacıbaşı
Smaçör Ceyda Kuyan VakıfBank
Smaçör Ceylin Kuyan VakıfBank
Smaçör Melis Başaran VakıfBank
Smaçör Ceren Hasdemir TVF
Orta Oyuncu Begüm Kaçmaz VakıfBank
Orta Oyuncu Mina Olgar Eczacıbaşı
Orta Oyuncu Kübra Evsen Eczacıbaşı
Orta Oyuncu Güz Özerol VakıfBank
Libero Zeynep Nur Altıntaş THY
Libero Ece Esepaşa Eczacıbaşı

U18 Milli Takımımız Avrupa Şampiyonası'nda İlk Maçına Çıkıyor1

U18 Türkiye Kadın Milli Takımı’nın idari ve teknik kadrosu ile 14 kişilik kadrosu şöyle:

  • İdari ve Teknik Kadro:
Adı Soyadı Görevi
Ecem Türker Takım Menajeri
Raşit Berk İnanç Başantrenör
Ayhan Arın Yardımcı antrenör
Furkan Albayrak Yardımcı Antrenör
Tolgahan Ulaş  Kondisyoner
Metin Makal İstatistik Antrenörü
Aysel Gökçe Kurt Fizyoterapist
Sema Genç Psikolog

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir