Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
VakıfBank 3 Yıl Daha Giovanni Guidetti'ye Emanet

VakıfBank 3 Yıl Daha Giovanni Guidetti’ye Emanet

VakıfBank Giovanni Guidetti İle Sözleşme Yeniledi

VakıfBank 3 yıl daha Giovanni Guidetti yönetiminde olacak. VakıfBank resmi olarak duyuruyu yaparak Başantrenörü Giovanni Guidetti ile olan sözleşmesini 3 yıl daha uzattığını açıkladı. 15 yıldır Vakıfbank’ın başında olan Giovanni Guidetti yeni kupa ve başarı hedefleri için takımda kalmaya devam ediyor.  VakıfBank’ın yönetimine 2008-2009 sezonda gelen Giovanni Guidetti 3 yıl daha takımda olacağı sözleşme uzatılarak resmi olarak duyuruldu.

İtalyan antrenör Giovanni Guidett, VakıfBank başantrenörlüğüne geldiğinden bu yana 4 FIVB Kulüpler Dünya Şampiyonası, 5 CEV Şampiyonlar Ligi, 7 Türkiye Ligi, 5 Türkiye Kupası ve 5 Türkiye Şampiyonlar Kupası şampiyonluğu elde etti. VakıfBank 3 Yıl Daha Giovanni Guidetti yönetiminde olacak.

VakıfBank Spor Kulübü Başkanı Abdi Serdar Üstünsalih ve Giovanni Guidetti resmi açıklamada ise şunları söyledi;

VakıfBank Spor Kulübü Başkanı Abdi Serdar Üstünsalih: “Giovanni ailemizin yapı taşlarından biri”

VakıfBank 3 Yıl Daha Giovanni Guidetti ile devam edecek. Giovanni Guidetti ile sözleşme yenilenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren VakıfBank Spor Kulübü Başkanı Abdi Serdar Üstünsalih, “Guidetti’nin kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı müteşekkiriz. Daha uzun yıllar onunla çalışmaya devam etmek istiyoruz. Giovanni Guidetti, VakıfBank Ailesi’nin yapı taşlarından biri. Bizimle birçok başarıya imza attı. Hep birlikte ülkemize nice kupalar kazandıracağımızdan hiçbir şüphemiz yok” ifadelerini kullandı.

Giovanni Guidetti: “VakıfBank’ı harika kılan şey kulüp kültürüne ve değerlerine olan bağlılığı”

Giovanni Guidetti ise: “Beni bunca yıldır VakıfBank’ta, dünyanın zirvesinde tutan tüm oyuncularıma, teknik ekibime ve bana güvenen yönetimimize çok teşekkür ederim. Kulübümüzle ortak bir felsefe ile hareket ediyoruz. Bu da bir takımı harika kılan şeyin kulüp kültürüne ve değerlerine bağlılık olduğu fikri. Bu kültürü devam ettirmek ve geliştirmek benim için büyük bir onur” şeklinde konuştu.VakıfBank 3 Yıl Daha Giovanni Guidetti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir