Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
VakıfBank CEV Şampiyonlar Ligi Belgeseli

VakıfBank CEV Şampiyonlar Ligi Belgeseli: 5 Kupanın Son Ayağı

VakıfBank CEV Şampiyonlar Ligi Süper Finali Belgeselini Yayınladı

VakıfBank CEV Şampiyonlar Ligi belgeseliyle birlikte 5 kupa hedefini başarmaları için gereken son adımı yayınladı. 5 kupa hedefiyle sezona başlayan VakıfBank Spor Kulübü bu başarının son ayağı olan CEV Şampiyonlar Ligi Süper Finali’nin arka planında neler yaşandığını anlatan bir belgesel ile bu başarının gerçekleşmesini sağlayanlara da yer verdi.

Imoco Volley Conegliano karşısında oynadıkları CEV Şampiyonlar Ligi Süper Finali’ni 23-25, 21-25, 25-23 ve 21-25’lik setlerle 3-1 kazanan taraf Vakıfbank olmuştu. Bu galibiyet ile sezona 5 kupa hedefiyle başlayan VakıfBank Spor Kulübü, hedefini gerçekleştirmişti. Bu hedefin son ayağında yaşananlara ise belgeselde yer verildi.

VakıfBank CEV Şampiyonlar Ligi Belgeseli Öncesinde Kazandıkları Kupalar

Vakıfbank bu sezon oynadığı tüm turnuvalar olmak üzere Spor Toto Şampiyonlar Kupası, FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası ve AXA Sigorta Kupa Voley’in ardından son olarak Misli.com Sultanlar Ligi’de de şampiyon oldu. Sezon noktalanırken son olarak CEV Şampiyonlar Ligi Süper Finali’nde Imoco Volley Conegliano ile mücadele eden Vakıfbank 3-1 kazanarak sezonu 5 kupa ile noktalıyor.

VakıfBank CEV Şampiyonlar Ligi Belgeseli

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir