Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
VakıfBank, Kupa Voley Maçı Öncesi KAÇUV İle Buluştu2024

VakıfBank, Kupa Voley Maçı Öncesi KAÇUV İle Buluştu

VakıfBank takım menajeri Banu Can Schürmann, Başantrenör Giovanni Guidetti ve Cansu Özbay kanser tedavisi gören çocuklara destek olmak için ‘Umut Kafe’de satış yaptı.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın (KAÇUV) yaptığı satışlardan elde edilen gelirlerin kanserli çocukların tedavisinde kullanılan ‘Umut Kafe’  adlı satış aracı, Kupa Voley çeyrek final maçı öncesinde VakıfBank Spor Sarayı’nın önünde taraftarla buluştu. 15 Şubat Çocukluk Çağı Kanser Günü’ne dikkat çekmek ve bu etkinliğe destek olmak için takım menajeri Banu Can Schürmann, Başantrenör Giovanni Guidetti ve Cansu Özbay, tezgah başına geçerek taraftarlara satış yaptılar ve alışveriş yapan taraftarlara KAÇUV logolu tişört hediye ettiler.

VakıfBank Takım Menajeri Banu Can Schürmann: “KAÇUV’a elimizden geldiğince yardımcı olmak istiyoruz.”

VakıfBank Spor Kulübü Genel Menajeri Banu Can Schürmann, bu anlamlı etkinlik için şöyle konuştu: “Bugün KAÇUV için kupa maçımız öncesinde seyircilerimiz, taraftarlarımızla beraber buluştuk ve onlar çay, kahve, kurabiye satışı yaptık. Elde edilen gelir kanserli çocuklara gideceği için çok mutlu gururluyuz. Giovanni Guidetti ve Cansu Özbay bize eşlik etti. Çok güzel bir atmosfer oldu. Çok keyifli geçti. KAÇUV’a bundan sonraki etkinliklerinde elimizden geldiğince yardımcı olmak istiyoruz.”

Başantrenör Giovanni Guidetti: “KAÇUV’a minnetarız.”

Umut Kafe’de satış yapan VakıfBank Başantrenörü Giovanni Guidetti, KAÇUV’u şu sözlerle tebrik etti: “Çok eğlenceli bir deneyim oldu. İnsanların coşkusu ve katılımlarını görmek güzeldi. Kahve satışları sırasında, doğru parayı almak için elimden geleni yaptım. Umarım bana kızmamışlardır. KAÇUV’u bu yaptıkları harika iş için tebrik ederiz. Bunu yaptıkları için onlara minnetarız. Umarım farklı bir zamanda tekrar gerçekleştiririz.”

Cansu Özbay: “Böyle bir etkinlikte yer almak çok değerli.”

VakıfBank oyuncusu Cansu Özbay: “15 Şubat Çocukluk Çağı Kanser Günü’ne dikkat çekmek için böyle bir etkinliğe destek verdik. Saha içinde olduğu kadar, saha dışında da önemli sorumluluklarımız olduğuna inanıyorum. Kanserle mücadelenin ilk ayağı bilinçli olmak. Toplumun bilinçlenmesi, kanserli çocuklara umut olunması için büyük bir mücadele veren KAÇUV ile böyle bir ortak etkinlikte yer almak hem benim için hem de kulübüm için çok değerli. Taraftarımız da burada bizlerle beraber olarak kanserli çocuklara destek oldu. Onlara da teşekkür ediyorum.”

VakıfBank, Kupa Voley Maçı Öncesi KAÇUV İle Buluştu1

VakıfBank, Kupa Voley Maçı Öncesi KAÇUV İle Buluştu2

VakıfBank, Kupa Voley Maçı Öncesi KAÇUV İle Buluştu3

VakıfBank, Kupa Voley Maçı Öncesi KAÇUV İle Buluştu4

VakıfBank, Kupa Voley Maçı Öncesi KAÇUV İle Buluştu5

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir